Umag keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Umag su AFerry. Keltai į Umag, Kroatija, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Umag iš Venecijos.

Umag Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Umag valdo Atlas Kompas ir Venezia. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Umag, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Umag, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Hvaras, Mali Lošinj ir Novalja, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Umag keltai ATLAS Kompas ir Venezia yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Umag bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Umag keltai
  • Umag keltai
  • Umag keltai

Apie Umag

apsvaiginimo pajūrio miestas Umag Šiaurės Kroatija yra namo į metinę Kroatija Atviras ATP teniso turnyras. Miesto Šiaurės vietą reiškia, kad jis yra tik kelių žingsnių atstumu nuo Venecijos Italijoje ir todėl yra puikus pradinis taškas į Kroatiją iš Italijos arba greitas pabėgimas paskirties, jei jūs planuojate aplankyti Veneciją ar Šiaurės Italiją. Žemiau galite rasti visus Umag keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Umag yra Kroatijos vartai į Europą ir yra pirmasis turistų jums susidurti, jei ateina iš šiaurės. Jis įsikūręs patrauklią įlankoje su vienu iš labiausiai prestižinių ACI Marinas apdovanotas Mėlynosios vėliavos. Jis turi šiltą Viduržemio jūros klimatas su saulės gausa per didžiąją metų mėnesius.

Umag senamiestis tikrai verta aplankyti. Senovėje Romos aristokratija dažnai remiasi savo vasaros rezidencijas į miesto apylinkes ir šiandien vis dar galite rasti liekanas senovės miestelio sienos ir gynybos bokštai, taip pat renesanso ir baroko namų ir bažnyčių. Turbūt labiausiai žinomas bažnyčios parapijos bažnyčia Mergelės Marijos Ėmimo į dangų ir šv Sakalas bažnyčią.

Keltai į ir iš Umag

Atlas Kompaso , veikia du modernius laivus su lauko deniai, oro kondicionieriai sėdėjimo zonose ir baras, kuriame užkandžiai ir užkandžiai. Neapmokestinama prekybos yra prieinami laive.

Venecija Linijos , turi 3 didelės spartos katamaranų įrengta naujausiomis technologijomis oro pagalves derinant pažangias charakteristikas katamaranais ir visureigių su oro pagalve parką. Tai leidžia jiems pasiekti didesnius greičius iki 40 mazgų su nepaprastu komforto lygį.

"Commodore Autopilotas" laivas, Greitas automobilių Valčių Dora , turi du aukštus aviakompanija stiliaus krėslų, tiek visiškai oro kondicionieriai, siekiant padėti jums atsipalaiduoti jūsų kelionė. Are du laive barai, vienas viduje ir vieną lauke saulės denio.

Umag uosto įrenginiai

Umag uostas yra mažas paprastas uosto be didelių objektų. Tačiau, yra daug kavinių ir restoranų netoli uosto.

Kelionė į Umag uosto

Umag yra gerai prijungtas prie Kroatijos likusios išsivysčiusios kelių tinklą. Centrinis A9 greitkelio yra labai netoli ir lengvai pasiekiami. Kelių tinklas yra turbūt lengviausias būdas pasiekti uostą ir tyrinėti šalį kaip visumą

Umag Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlas Kompas

Umag Ferry Port, Setaliste Vladimira Gortana, 52470 Umag, Croatia

Commodore Cruises

52470, Umag, Croatia

Venezia

, 52 470, Croatia