Ullapool Keltų uostas

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

  • Ullapool Keltų uostas
  • Ullapool Keltų uostas
  • Ullapool Keltų uostas

Apie Ullapool

Jis paėmė pora daugiau dešimtmečių tolimojo žvejybos laivynų iš Rytų Škotijoje ir už jos ribų atrasti Ullapool nauda kaip saugiai stovi išmetęs inkarą į Vakarų pusę šalies. Nuo tada, nors Škotijos žvejybos laivyno likimas ebbed ir tekėjo, žvejyba išliko ties miesto ekonomikos pagrindas. Ypač funkcija per daugelį metų buvo Loch Broom naudojimas žuvų perdirbimo laivams, plaukiojantiems iš Rusijos ir Rytų Europoje, pridėjo labai kosmopolitiška oras į miestą.

Ullapool siūlo keletą labai gražus barų, įskaitant keltų Valčių Inn. Ji taip pat turi parduotuvėse nuo mažiausio iki pat gerai įžuvinti prekybos centrų asortimentą.

Ullapool yra pagrindinė stotelė už keltu į Stornoway, todėl MV Meno Lewis yra dažnas lankytojas. Keltas uosto biurai neseniai persikėlė į naują patrauklų pastato prieplaukos.

Ullapool Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caledonian MacBrayne

Shore Street, Ullapool, IV26 2UR, Scotland