Turku į Stokholmą keltu

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    9 valandos 55 minutes
    Gauti kainą
  • 1 perėjimai kasdien
    10 valandos 35 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Turku į Stokholmą keltu jungia Suomiją į Švediją ir valdo "Tallink Silja" ir "Viking Line. Taip pat lyginti kainas ir kartų Turku į Stokholmą, mes taip pat parodyti jums rezultatus Helsinkis Stokholme ir Naantali į Kapellskar, siekiant padėti jums gauti iš Suomijos į Švediją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Turku į Stokholmą neseniai £ 98 su Tallink Silja"

.

Jei šiandien Užsisakykite Turku į Stokholmą keltu su AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Turku. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Turku į Stokholmą

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Turku Stokholmo maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Turku į Stokholmą, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Turku į Stokholmą keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Turku į Stokholmą maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Turku į Stokholmą keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Turku į Stokholmą kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Turku į Stokholmą keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Turku į Stokholmą. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Turku į Stokholmą maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Turku į Stokholmą keltai. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Turku į Stokholmą yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Turku

Turku yra seniausias ir penktasis pagal dydį miestas Suomijoje. Jis buvo Suomijos sostinė iki 1812. Turku visada turėjo svarbią vietą Suomijos istorijoje. Miestas buvo visiškai sugriautas didžiojo gaisro 1827, bet buvo atstatyta iš abiejų upės su nauju miesto planą pagal architekto KI Engel vizija bankų.

Turku yra universalus miestas, kuriame istorija ir kultūra sumaišykite su madinga gyvenimo būdas vientisai. Turku geriausiai akcentas yra upė Aura "ir jos bankai. Kai kurie iš pagrindinių lankytinų vietų, tokių kaip Miesto muziejus ir meno galerijos yra pastatytas aplink šios upės. Ett Hem Muziejus, Turku pilis datuojamas 1280, automobilių ir ryšių muziejus, Turku katedra (pastatyta 1300) ir Suomijos Biologinis muziejus yra keletas kitų turi pamatyti vietas Turku.

Turku yra centras muzikos ir meno Skandinavijoje, kuri yra akivaizdi miesto teatrų skaičiaus.

Turku taip pat siūlo restoranų ir apgyvendinimo įvairovė atitiktų kiekvieno skonį ir veikia kaip vartai aplankyti aplinkinių Alandų sala ir kita Suomijos miestai.

Apie Stokholme

Stokholmas, Švedijos sostinė, yra sudaryta iš 14 salų, kiekvienas skiriasi savo pobūdžiu ir nuotaiką; iš upscale Östermalm ir bohemos Södermalm istorinio Gamla Stan. Stokholmas dažnai vadinamas `Šiaurės Venecija", su savo gražių salų ir 52 jungiančių tiltų. Stokholmas yra taip pat laikomas Skandinavijos sostinė, ir yra populiarus turistų siūlo lankytojams gražus kraštovaizdis, stilingas parduotuvėles, svaiginimo Meno galerijos ir daug daugiau.

Stokholmas siūlo savo lankytojams įdomių dalykų pamatyti masyvo ir padaryti. Muziejai yra Skansen muziejus po atviru dangumi Švedijos gyvenimą ir kultūrą, istorinių pastatų, darbo ūkius, zoologijos sode ir akvariumą. Yra daugybė Ėjimo Turai ir ekskursijos mėgautis Stokholme ir daugelyje svarbių pastatų aplankyti. Karališkoji Djurgarden parkas yra sala, kurią sudaro gražus parkų ir miškų, ir senamiestis Stokholme siūlo Drotingholmas, kuris yra Švedijos karališkosios šeimos namuose; Ir vikingų gyvenvietė, Birka palaikai. Istorija mėgėjai gali imtis vadovaujasi ekskursija, ir kuri siūloma įvairiomis kalbomis.

Taip pat yra daug už jaunesni lankytojai daryti Stokholme, iš Junibacken parke, nuostabų pasaulį meistras istorija-kasininkas Astrid Lindgren, kad atrakcionų, tokių kaip muzikos muziejus, Žaislų muziejus ir Skansen anketa akvariumas.