Turku keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Turku Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Turku su AFerry. Keltai į Turku, Suomijoje, yra iš Alandų ir Švedijoje. Jūs galite imtis keltu į Turku nuo Langnas, Mariehamn ir Stokholme.

Turku keltų bendrovių

Keltai į ir iš Turku yra valdomas "Tallink Silja" ir "Viking Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Turku, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Turku, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Helsinkio ir Naantali, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Turku keltai su Tallink Silja "ir" Viking Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Turku bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Turku keltai
  • Turku keltai
  • Turku keltai

Apie Turku

Turku yra seniausias ir penktasis pagal dydį miestas Suomijoje. Jis buvo Suomijos sostinė iki 1812. Turku visada turėjo svarbią vietą Suomijos istorijoje. Miestas buvo visiškai sugriautas didžiojo gaisro 1827, bet buvo atstatyta iš abiejų upės su nauju miesto planą pagal architekto KI Engel vizija bankų.

Turku yra universalus miestas, kuriame istorija ir kultūra sumaišykite su madinga gyvenimo būdas vientisai. Turku geriausiai akcentas yra upė Aura "ir jos bankai. Kai kurie iš pagrindinių lankytinų vietų, tokių kaip Miesto muziejus ir meno galerijos yra pastatytas aplink šios upės. Ett Hem Muziejus, Turku pilis datuojamas 1280, automobilių ir ryšių muziejus, Turku katedra (pastatyta 1300) ir Suomijos Biologinis muziejus yra keletas kitų turi pamatyti vietas Turku.

Turku yra centras muzikos ir meno Skandinavijoje, kuri yra akivaizdi miesto teatrų skaičiaus.

Turku taip pat siūlo restoranų ir apgyvendinimo įvairovė atitiktų kiekvieno skonį ir veikia kaip vartai aplankyti aplinkinių Alandų sala ir kita Suomijos miestai.

Keltai į ir iš Turku

"Check in Turku keltų prasideda nuo 2 valandų iki išvykimo.

Turku keltai siūlo puikias Laivo įrangos, pavyzdžiui, restoranų, įskaitant veislės grotelių ir barbekiu namas, kavinė, savitarnos restoranas, jaukus nameliai, pramogų erdves, baseinas, salonai žaidimai vaikams ir neapmuitinamų prekių parduotuvėse.

"Tallink" keltai pasiūlyti puikias kainas ir akcijas nuo Turku keltų ir galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

kurį Turku keltų jums pasirinkti, galite pailsėti saugiai, žinodami, kad jums rasti daug su AFerry.

Turku uosto įrenginiai

Turku keltų terminalas yra tik 3 km nuo miesto centro ir siūlo visas pavyzdžiui, turistų informacijos centras, ATM ir biuro de kaita, parduotuvės, viešųjų tualetų, restoranų įranga ir barai, pervežimo paslaugos ir taksi kartu su šiuolaikiniais vaizdo stebėjimo.

Kelionė į Turku

Helsingintie kelių jungia Turku į Helsinkį. Turku Keltų uostas yra paprastai labai gerai prijungtas prie Suomijos ir E18 greitkelio poilsio bus prijungti Skandinaviją per Suomiją į Sankt Peterburgą ir per Rusiją toliau už jos ribų į rytus.

autobusų stotis yra tik 120 metrų nuo perkėla ir vietos autobusų skaičius 1 jungia terminalą su miesto centro kas 15 minučių.

Suomijos geležinkelių tinklas yra vienas iš geriausių Skandinavijoje. Yra geležinkelio stotis, vos 100 metrų nuo keltų terminalo ir dažnai traukiniai prisijungti prie Suomijos poilsio.

Turku Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Tallink Silja

Turku Ferry Port, Linnankatu 91, Turku, 20100, Finland

Viking Line

Viking Line terminal, 1. Linja, Linnansatama, FIN-20100, Finland