Turboreaktyviniai keltai

Turboreaktyviniai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Turboreaktyviniai keltu aplink Kinijoje tarp Honkongo ir Makao regionuose. Turboreaktyviniai siūlo galutinį kelionės patirtį kiekvienas keleivis. AFerry visada turi naujausius pasiūlymus bei Turboreaktyviniai keltais.

Galite naudoti AFerry užsakyti Turboreaktyviniai keltai į Honkongą, Kowloon ir Makao uostus. Visiems Turboreaktyviniai keltų maršrutų su naujausiomis kainomis ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus BENT 30 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Kowloon - Macau
1 valandos
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Turboreaktyviniai Maršrutai

    Apie lenta Turboreaktyviniai keltais

    laive su Turboreaktyviniai rasite modernių ir erdvūs įrenginius. Kiekvienas keleivių salono yra gerai įrengtas su garso ir vaizdo sistemomis, ir aplink laivą galite rasti maisto, gėrimų ir neapmuitinamų prekių pasirinkimą pasirinkti.


    Apie Turboreaktyviniai keltai

    Turboreaktyviniai turi stiprią parką greitiesiems laivų, įskaitant TriCat laivų, suprojektuotų ir pagamintų čia, Didžiojoje Britanijoje. Turboreaktyviniai yra pirmoji kompanija, kuri teikia visą parą Povandeninis laivas ant sparnų paslaugas ir turi daugiau nei 50 metų laivybos patirtį.