Tunisas Marselis Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

 • Corsica Linea/CTN vykdo keltų pervežimą maršrutu Tunis - Marseille
  4 perėjimų per savaitę
  19 valandos
  Gauti kainą
 • 2 perėjimų per savaitę
  19 valandos
  Gauti kainą
 • 2 perėjimų per savaitę
  22 valandos 30 minutes
  Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

 • 2 perėjimų per savaitę
  19 valandos
  Gauti kainą

Tunisas Marselis keltas jungia Tunisas į Prancūziją ir valdo Korsika Linea ir CTN. Geriausia kaina rasti mūsų klientams už Tunisas Marselis neseniai £ 524 su Korsika Linea

.

Užsakyti Tunisas Marselis keltas šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Tunis. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Tunisas Marselis

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Tunisas Marseille maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Tunisas Marselis, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Tunisas Marselis keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Tunisas Marselis maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Tunisas Marselis keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Tunisas Marselis kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Tunisas Marselis keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Tunisas į Marselį. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Tunisas Marselis maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Tunisas Marselis keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Tunisas Marselis yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Tunisas

kapitalas, Tunisas, atspindi šalies turtingą įvairovę. Jo prancūzų kolonijinės praeities vis dar akivaizdi visame mieste ir šalyje, nes tai tik atgavo nepriklausomybę 1956 metais Ryškiausias įrodymas yra virtuvė, su savo mišinys sudėtingų Prancūzijos stilių ir Arabų prieskoniais.

Miestas Tuniso taip pat pateikiami, kas buvo Romos Kartagina liekanas, o romėnų griuvėsiai Dougga ir El Jem yra vieni iš geriausių Afrikoje.

Tunisas gyvena kaip 1 iš 10 šalies gyventojų, derinant modernus, europietiško stiliaus miestas medžio liniuotas pasivaikščiojimo su ryškia, atmosferos Medina UNESCO sąraše kaip Pasaulio paveldo sąrašą. Kitos Tunisas lankytinos vietos yra Zitouna mečetė (Didžioji mečetė), didžiausia Tunise arba nacionalinė Bardo muziejus, kuriame vieną iš didžiausių pasaulio kolekcijų romėnų mozaikomis. Kitas populiarus atrakcija yra nacionalinis muziejus Kartaginos.

Apie Marselis

"pats Marselis yra pagrindinis centras meno ir istorijos, su daug muziejų ir galerijų aplankyti. Dauguma vietos pramogų galima rasti 1, 2, 6 ir 7 arrondissements. Tai apima senojo uosto, Sainte Marie, istorijos muziejus ir daug daugiau švyturys. Transportas ir aplink miestą yra paprastas, su plačiu greitkelių "tinklo jungiamųjų Marselis į šiaurę, vakarus ir rytus, geležinkelio stotį su tiesioginių paslaugų Nica kelionėms, Tulūza ir Barselonoje, ir platus autobusų tinklą, kuris tarnauja miesto ir priemiesčių Marselio.