Tunisas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tunisas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tunis su AFerry. Keltai į Tunis, Tunisas, yra iš Prancūzijos, Italijos ir Sicilijos. Jūs galite imtis keltu į Tunisas iš Civitavecchia, Genuja, Marselyje, Palermo ir Salerno.

Tunisas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tunisas valdo Korsika Linea, CTN, Grandi Navi VELOCI ir Grimaldi Lines. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Tunisas, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Tunisas, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Korsika Linea ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Tunisas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tunisą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Genoa - Tunis
(Grandi Navi Veloci)
542 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis - 2020 m. lapkričio 26 d., ketvirtadienis
  • Automobilis + 1
Genoa - Tunis
(CTN)
325 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
  • Tunisas keltai
  • Tunisas keltai
  • Tunisas keltai

Apie Tunisas

kapitalas, Tunisas, atspindi šalies turtingą įvairovę. Jo prancūzų kolonijinės praeities vis dar akivaizdi visame mieste ir šalyje, nes tai tik atgavo nepriklausomybę 1956 metais Ryškiausias įrodymas yra virtuvė, su savo mišinys sudėtingų Prancūzijos stilių ir Arabų prieskoniais.

Miestas Tuniso taip pat pateikiami, kas buvo Romos Kartagina liekanas, o romėnų griuvėsiai Dougga ir El Jem yra vieni iš geriausių Afrikoje.

Tunisas gyvena kaip 1 iš 10 šalies gyventojų, derinant modernus, europietiško stiliaus miestas medžio liniuotas pasivaikščiojimo su ryškia, atmosferos Medina UNESCO sąraše kaip Pasaulio paveldo sąrašą. Kitos Tunisas lankytinos vietos yra Zitouna mečetė (Didžioji mečetė), didžiausia Tunise arba nacionalinė Bardo muziejus, kuriame vieną iš didžiausių pasaulio kolekcijų romėnų mozaikomis. Kitas populiarus atrakcija yra nacionalinis muziejus Kartaginos.

Keltai į ir iš Tunisas

Grandi Navi Veloci , siūlome platų kabinų, įskaitant neįgaliųjų kajutėse, visi su atskirais vonios kambariais. Dėl didesnių laivų jie taip pat siūlo apartamentus su televizoriumi, telefonu, Radijas, Oro kondicionierius, mini baras.

"Grimaldi keltai" yra dideli ir erdvūs, juose turi tokius patogumus, kaip prabangių holai, restoranų ir barų, pramogų ir laisvalaikio centruose, konferencijų salės, vaikų žaidimų aikštelės, lauko denio, baseinai.

SNCM Keltai teikti draugišką ir jaukią atmosferą su platų Laivo įrangos, įskaitant įvairių restoranų, diskoteka, baras su pianinu, muito apsipirkti, žaidimai kambaryje, baseine ir sūkurinėje vonioje ir tarp daugelio kitų garantuojamų išlaikyti visą šeimą pramogauti dalykų soliariumas.

CTN ( "La Compagnie TUNISIENNE de Navigation) veikia trys modernūs keleiviniai keltai. Rasite šių modernių oro kondicionieriumi laivai siūlome visą spektrą traukiniuose esančiais patogumais. Be to, draugiškas personalas ir puikus visų apvalių paslauga, laive taip pat rasite restoranų, barų ir kavinių, žaidimų aikštelė ir parduotuvių. Jūs netgi galite išsimaudyti į ant denio baseine, kai oras yra geras.

Grandi Navi Veloci, Grimaldi keltai, CTN ir SNCM visi pasiūlyti puikias kainas ir akcijas į Tunisas keltais, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Tunisas uostų įranga

pagrindinis Tunisas keltų uostas yra ne komercinio uosto La Goulette, žvejybos uosto aštuonių mylių į šiaurę nuo Tunise. Pagrindinis keltų uostas yra tik pusė mylios nuo miesto centro La Goulette; nors uosto kartą aptarnavo tik krovininiams laivams, terminalas pastatas su uždaru Souk dabar džiaugiasi kelto keleiviai.

pati La Goulette miestas funkcijos kai Tunis "Geriausias jūros gėrybių restoranuose. Tačiau nėra daug kitu padaryti, todėl, jei esate laukia kelto, galbūt norėsite aplankyti Tunisas, arba, lankytini vietovės objektai Kartaginos ir Sidi Bou Said.

Kelionė į Tunisas

keltų uostas yra 8 mylių į šiaurę nuo Tunise. Kelionės automobiliu iš Tunisas, galite naudoti P1 kelio ir sekite ženklus į uostą.

"La Goulette yra antras sustojimas po Tunisas vietinei (TGM) traukinių, kad eina palei pakrantę iki La Marsa , Todėl užima labai mažai laiko, kad padengtų 10 km tarp dviejų stočių.

Taksi yra ne pagrindinis uostas įėjimo. Taksi Tunisas kainuos maždaug £ 5. Jūs taip pat gali šokinėti ant vienos iš elektrinių traukinių iš La Goulette iki centro Tunisas. Jūs taip pat galite pasiekti pagrindinio paplūdimio kurortų Hammamet ir Sousse taksi arba traukiniu.

Tunisas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

CTN

Gare Maritima, 2060 La Goulette, Tunisia

CTN

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Grandi Navi Veloci

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Grimaldi Lines

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Corsica Linea/CTN

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Corsica Linea

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia