Tuana jūrų

Tuana jūrų
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jei lankotės Rhodes Graikijoje ar net jei jūs lankotės bet iš populiariausių kurortų šalia Turkijos mieste Fethiye, Tuana jūrų suteikia jums galimybę, kad jūsų šventė įdomesnis keliaujant tarp Turkijos ir Graikijos. Daugelis žmonių keliauti dieną ekskursijos bet jūs galite lengvai ilgiau.

Žiūrėkite žemiau naujausias Tuana jūrų keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Tuana jūrų grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 45 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Tuana jūrų Maršrutai

   Apie valdybos Tuana jūrų keltais

   Tuana jūrų šiuo metu veikia du modernius greitaeigiai keleiviniai laivai. Tai yra Egėjo karalienė " ir Skraidymas Poseidon" . Abu laivai yra modernus ir skirtas priimti jus į savo paskirties vietą komfortą ir greitį.

   Kadangi kelionė laikas yra toks mažas, nėra daug galimybių laive kaip jums būtų rasti didesniuose laivuose. Tačiau, tai galima nusipirkti šaltų gėrimų ir užkandžių laive ir yra tualetai.


   Koks Tuana Martitime laivas atsitiktų keliauti, jūs garantuotai turi paprastą, saugų ir atpalaiduojančią kelionę.