Tsushima keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tsushima su AFerry. Keltai į Tsushima, Japonijoje, galima iš Pietų Korėjos. Jūs galite imtis keltu į Tsushima iš Busano.

Tsushima Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tsushima valdo Kobee. Kai ieškote keltu į Tsushima, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Hitakatsu padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Tsushima keltai su Kobee yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tsushima bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Tsushima keltai
  • Tsushima keltai
  • Tsushima keltai

Apie Tsushima

Tsushima yra gražus subtropikų sala įsikūręs pusiaukelėje tarp Pietų Korėjos ir Japonijos, Tsushima trunka įtakas iš abiejų kultūrų, todėl jūsų patirties visi įvairesnė. Saloje yra žinomas dėl savo valdomų žvejybos ir pėsčiųjų Tours kaip nuotykių paketai.

Keltai į ir iš Tsushima

Kobee keltai , veikia vieną greitai amatų povandeniniais laivas. Borto patogumai neapmuitinamąjį parduotuvė, tualetą ir dvi poilsio zonos per du aukštus atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

Tsushima uosto įrenginiai

Yra pagrindiniai uosto įrenginiai at Tsushima uostą, tačiau jūs neturite keliauti toli rasti vietos patogumus uostamiestyje Izuhara kur rasite modernių viešbučių ir restoranai.

Kelionė į Tsushima

dėl Tsushima dydžio, perkėla į Izuhara mieste yra lengvai prieinama iš visų salos kampelių.

Taigi, užsisakyti keltu į Japoniją paprastai ir saugiai AFerry!

Tsushima Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Kobee

817-0016 Nagasaki-ken, Tsushima-shi, Izuharamachi Higashizato, Japan