Cugaru Kaikyo keltai

Cugaru Kaikyo keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Cugaru Kaikyo keltu aplink Japoniją, kartu žinomų Cugaru straight. Cugaru Kaikyo veikia Blue Dolphin , kuris yra beveik dvigubai Jumbo Jet dydis, ir teikia aukštos kokybės paslaugas užtikrinant turite patogų kelionę. AFerry visada turi naujausius pasiūlymus bei Cugaru Kaikyo keltais.

Galite naudoti AFerry užsakyti Cugaru Kaikyo keltai į Aomori, Oma ir Hakodate. Visiems Cugaru Kaikyo keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 90 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Cugaru Kaikyo keltai Maršrutai

   laive Cugaru Kaikyo keltai

   Kai laive Cugaru Kaikyo keltas, jums bus priblokšti ne vien didybę įėjimo, kad sveikina Jus. Kiekvienas keleivių salono yra visiškai Įdiegtos ir prabangus pakankamai, kad būtų palyginti su apgyvendinimo rasti pirmos klasės viešbučių. Moteris keleiviai ras išskirtinį pilnai kilimu kambarį, kur jie gali pailsėti ant 3 valandų 40 minučių kelionę, nors ir yra žaidimų aikštelė vaikams ir žaidimų kambarį. Šunys gali būti apgyvendinti ant šunų denio arba šunų kambaryje, esant maždaug 1000 jenų kaina.


   Apie Cugaru Kaikyo keltai

   Cugaru Kaikyo keltai parką sudaro trys laivai; Blue Dolphin Venera " ir Mergelė , kiekvienas vykdo beveik 600 žmonių visame Cugaru straight ir teikti nuostabiu vaizdu.


   video

   Cugaru Kaikyo keltai YouTube video