Troon keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Troon Keltų uostas yra ant Škotijos vakarinės pakrantės, Pietų Ayrshire. Troon uosto buvo svarbi miesto istorijos, pradedant Ailsa laivų statybos kompanija, tada žvejybos laivynas buvo perkelta į Troon ir dalis uosto, kuris buvo apleistas tada buvo atgaivintas įdėti į operacijos Troon keltu į Larne kuris yra valdomas P&O Airijos jūros. Su paprasta užsakymo formoje nuo AFerry, jūs galite lengvai rasti geriausią keltu jums.

Žemiau rasite Troon keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

  • Troon keltai
  • Troon keltai
  • Troon keltai

Keltai į ir iš Troon

P&O Airijos jūra veikia P&O Express" , ant Troon į Larne maršrutu. Įranga borto yra restoranas, baras ir parduotuvė.

Naujausios įsiregistravimo metu už Troon keltai paprastai 45 minučių iki išvykimo vairuotojai ir 1 valandai iki išvykimo pėsčiaisiais keleiviai, tačiau įsitikinkite, kad patikrinti su prieš laivui išplaukiant operatorius.

"p & o Airijos jūra pasiūlyti puikias kainas ir akcijas apie Troon keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Troon

Troon gyvena garsaus golfo, Royal Troon golfo kursai, kuris vyko Atviras golfo čempionato keletą kartų, Troon taip pat turi vieną iš didžiausių paplūdimių Škotijoje.

Troon uosto įrenginiai

"trumpalaikio ir ilgalaikio Mokėti & Ekranas automobilių stovėjimo aikštelių yra netoli Troon perkėlos.

Kelionė į Troon

ant Vakarų Škotijos pakrantė tiesiog pietvakariai Kilmarnock, Troon Keltų uostas gali būti pasiektas per A78 iš Irvine, į šiaurę nuo Troon, arba per A77 nuo Kilmarnock. Keltas uostas bus pažymėtos.

National Express veikia dažnai paslaugą Glazgo ir Ayr, bet iš ten taksi ar traukinys reikės gauti Troon Ferry Port.

apie Troon traukinių stotis yra maždaug 25 minučių pėsčiomis nuo Troon perkėlos terminalą. Yra traukiniai kas pusvalandį į Glazgą ir Paisley, taip pat kiti papildomi pajungimai į Ero, Newcastle ir Kilmarnock.

Troon Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

P&O Ferries

Arran House, 100 Port Ranald Drive, Troon, Ayrshire, KA10 6HH, Scotland