Triestas Linijos

Triestas Linijos
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Triestas Linijos yra iš Snav Lines keltų tinklo dalis. Nors Snav Linijos teikia paslaugas visoje Tirėnų jūros iki Sicilijos ir Aeolian Islands, Triestas Linijos veikia maršrutus visoje Adrijos jūros jungiantis Italijos į Slovėniją ir Kroatiją.

Jūs galite užsisakyti Triestas Lines keltai visoje Adrijos jūros su AFerry. Žiūrėkite žemiau detalus grafikas informaciją ir geriausiomis kainomis klientai rasiu neseniai. Jei matote kaina jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Triestas Linijos Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Laive su Trieste linijų

   Triestas Linijos veikia dvi didelės spartos povandeniniais sparnais laivus; Cris m , ir Fiammetta m ,. Abu laivai gali vykdyti viršų 200 keleivių ir gali plaukti greičiu iki 35 mazgų.

   Ir Cris m , ir Fiametta m , yra visiškai oro kondicionieriai ir teikti aukščiausios klasės paslaugomis, įskaitant baras, televizijos ekranuose ir muzikos.


   Apie Trieste linijų

   Triestas Linijos buvo teikti paslaugas visoje Adrijos jūroje nuo 2001 metų, iš pradžių prisijungti Trieste į Istrijos pakrantėje šiaurės Kroatijoje. Nuo tada bendrovė išaugo ir dabar taip pat jungia Triestas Piran Slovėnijoje. Bendrovė yra iš Snav Lines keltų tinklą, kuris apima maršrutus visoje Tirėnų jūros tarp kontinentinės Italijos su Sicilijos ir Aeolian Islands dalis.


   Ar jums pasirinkti Triestas Lines Triestas Pula maršrutu, Triesto Linijos Piranas į Rovinj paslaugą, ar bet koks kitas Triestas Linijos Buriavimas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogų kelionę saugiai, žinodami, kad jūs turite daug su AFerry.

   video

   Triestas Linijos YouTube video