Tremiti keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tremiti Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tremiti su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Tremiti į Termoli.

Tremiti Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tremiti valdo NLG ir Tirrenia di Navigazione. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Tremiti, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Tremiti, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Tremiti keltai su NLG ir Tirrenia di Navigazione yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tremiti bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Tremiti keltai
  • Tremiti keltai
  • Tremiti keltai

Apie Tremiti

Tremiti salos yra salų vulkaninės kilmės salynas Adrijos jūroje prie Gargano kyšulio šiaurėje. Salos yra prie Gargano nacionalinis parkas apsauga. Anksčiau ten buvo stovykla politinius kalinius. Dabar Tremiti salos yra populiarus turizmo paskirties dėka krištolo skaidrumo vandenyse į jūrą ir nuostabių paplūdimių. Tremiti salos susideda iš San Domino, garsiausių, San Nicola (istorinė ir administracinis centras), Cretaccio, Pianosa ir Capraia.

Keltai į ir iš Tremiti salos

"Tirrenia" keltai, kilusių iš Tremoli atvykti į San Domino saloje.

keltų terminalas yra į Šiaurės rytinėje pakrantėje San Domino saloje.

Tremiti Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas