Trelleborg į Travemünde Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimai kasdien
    7 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Trelleborg į Travemiundėje keltas jungia Švediją į Vokietiją ir valdo TT-Line. Taip pat lyginti kainas ir kartų Trelleborg į Travemiundėje, mes taip pat parodyti jums rezultatus 4 kitų maršrutų, siekiant padėti jums gauti iš Švedijos į Vokietiją už geriausią laiką, už geriausią kainą:

  • Gėteburgas į Kylį
  • Malmas Travemiundėje
  • Trelleborg Rostock
  • Trelleborg į Zasnicą,

vidutinė kaina rasti mūsų klientams už Trelleborg į Travemiundėje neseniai £ 196

.

Užsisakykite Trelleborg į Travemünde keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Trelleborg. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Trelleborg į Travemiundėje

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Trelleborg Travemünde maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Trelleborg į Travemiundėje todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Trelleborg į Travemiundėje keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Trelleborg į Travemiundėje maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Trelleborg į Travemiundėje keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Trelleborg į Travemiundėje kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Trelleborg į Travemiundėje keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Trelleborg į Travemiundėje. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Trelleborg į Travemünde maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Trelleborg į Travemünde keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Trelleborg į Travemiundėje yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Trelleborg

10-ojo amžiaus, Trelleborg buvo užkariauta Danijos vikingų. Vėliau jis buvo talentingas Danijos Karališkosios šeimos į Švedijos princo Valdemar kaip vestuvių dovana bet vėliau buvo susigrąžinami iš danų ir vyko jų, kol jie prarado Skåne County visumą į švedų į 1658 karo.

Trelleborg tapo svarbiu prekybos miestelis viduramžių laikotarpio vokiečių prekybininkai ateina į prekybos silkių žuvis, kurios yra rasti gausiai vandenyse aplink Trelleborg ir jo vietą pietinėje Švedijos tapo dar prieinamesnė.

Trelleborg pasigirti mylių smėlio paplūdimiai ir vaizdingų vietų. Kai kurie iš įdomių vietų aplankyti yra Trelleborg žiedas tvirtovė pastatyta danų vikingai aplink 10-ojo amžiaus, akmens megalitinių kapų, muziejų ir viliojantis amatų parduotuvėse, Trelleborg muziejus ir Blå HUSET, gerai išsilaikęs tradicinės sode.

Apie Travemiundėje

"Nustatyti kaip Liubeko regione, Travemiundė yra senas vokiečių pajūrio kurortas ir vis dar yra labai populiarus su šeimomis. Travemünde siūlo jums viską: didelis atviras, romantika, kultūros ir sporto. Galite imtis ekskursijos ant dviračio ar arklių traukiamais vežimais, pasivaikščioti ant paplūdimio Promenada, eikite apsipirkti Vorderreihe arba mėgautis paplūdimio, kuris yra 4,5 km ilgio ir platesnis nei bet kuri kita paplūdimio Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje.

yra daug pamatyti ir nuveikti Travemünde, lankytis senas burlaivis Passat metinį smėlio paminklas atveju. Travemiundė taip pat gali pasigirti daug įdomių muziejų, tokių kaip Šv Onos muziejus, kuris yra buvęs vienuolynas būsto meno ir interjero reikmenų nuo viduramžių iki 1800; Gamtos Istorijos ir aplinkos muziejus; ir lėlių teatras ir muziejus.