Trelleborg Klaipėdos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimų per savaitę
    17 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Trelleborg į Klaipėdą keltu jungia Švedijos į Lietuvą ir valdo TT-Line. Geriausia kaina rasti mūsų klientams už Trelleborg į Klaipėdą neseniai £ 403

.

Užsakyti trelleborg Klaipėdos keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Trelleborg. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Trelleborg į Klaipėdą

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Trelleborg Klaipėdos maršruto mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Trelleborg į Klaipėdą, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Trelleborg į Klaipėdą keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Trelleborg į Klaipėdą maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Trelleborg į Klaipėdą keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

Apie Trelleborg

10-ojo amžiaus, Trelleborg buvo užkariauta Danijos vikingų. Vėliau jis buvo talentingas Danijos Karališkosios šeimos į Švedijos princo Valdemar kaip vestuvių dovana bet vėliau buvo susigrąžinami iš danų ir vyko jų, kol jie prarado Skåne County visumą į švedų į 1658 karo.

Trelleborg tapo svarbiu prekybos miestelis viduramžių laikotarpio vokiečių prekybininkai ateina į prekybos silkių žuvis, kurios yra rasti gausiai vandenyse aplink Trelleborg ir jo vietą pietinėje Švedijos tapo dar prieinamesnė.

Trelleborg pasigirti mylių smėlio paplūdimiai ir vaizdingų vietų. Kai kurie iš įdomių vietų aplankyti yra Trelleborg žiedas tvirtovė pastatyta danų vikingai aplink 10-ojo amžiaus, akmens megalitinių kapų, muziejų ir viliojantis amatų parduotuvėse, Trelleborg muziejus ir Blå HUSET, gerai išsilaikęs tradicinės sode.


Apie Klaipėdą

"Klaipėda yra trečias pagal dydį miestas Lietuvoje, bet ir yra tik uostamiesčio, tai buvo įsiveržė įvairių kultūrų, pavyzdžiui, kuršių, vokiečių ir praeityje lyvių. Tai lėmė Klaipėdos neveikiami visų šių kultūrų ir plėtoti į intriguojančiai etninės ir daugiakultūrinio miesto.

Klaipėda yra santykinai mažas miestas ir dauguma jos gyventojų sudaro iš darbo klasės žmonių. Yra labai nedaug pažintinės vietų Klaipėdoje bet kas mažai yra tikrai bus praturtinti savo patirtį. Kai kurie iš lankytinų vietų būtų Marijos ir Šv Jono bažnyčios, dramos teatras pastatytas 1857 ir Mažvydo skulptūrų parkas su daugiau nei 180 egzotiškos meno kūrinių paminėti keletą.

Galite rasti puikių pigesnių ir suvenyrai Senajame miesto dalyse ir ON Teatro aikštė rinkose.


gauti geriausią kainą už savo Trelleborg į Klaipėdą keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Trelleborg į Klaipėdą. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Trelleborg Klaipėdos maršruto jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Trelleborg į Klaipėdos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Trelleborg į Klaipėdą yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .