Trelleborg keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

trelleborg Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Trelleborg su AFerry. Keltai į Trelleborg, Švedija, yra iš Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos. Jūs galite imtis keltu į Trelleborg iš Klaipėdos, Rostock, Sassnitz, Swinoujscie ir Travemiundėje.

Trelleborg Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Trelleborg valdo Stena Line ir TT-Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Trelleborg, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Trelleborg, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Geteborge ir Malmėje, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Trelleborg keltai su Stena Line ir TT-Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Trelleborg bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Rostock - Trelleborg
(Stena Line)
158 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 29 d., šeštadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis - 2020 m. spalio 8 d., ketvirtadienis
  • Automobilis + 2
Rostock - Trelleborg
(TT-Line)
155 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 3
  • Trelleborg keltai
  • Trelleborg keltai
  • Trelleborg keltai

Apie Trelleborg

Trelleborg yra piečiausias miestas Švedijoje Baltijos jūros. Trelleborg Keltų uostas yra viena iš didžiausių keltų uostuose Skandinavijoje su daugiau nei 2 milijonų keleivių, kertančių uoste kiekvienais metais. 10-ojo amžiaus, Trelleborg buvo užkariauta Danijos vikingų. Vėliau jis buvo talentingas Danijos Karališkosios šeimos į Švedijos princo Valdemar kaip vestuvių dovana bet vėliau buvo susigrąžinami iš danų ir vyko jų, kol jie prarado Skåne County visumą į švedų į 1658 karo.

Trelleborg tapo svarbiu prekybos miestelis viduramžių laikotarpio vokiečių prekybininkai ateina į prekybos silkių žuvis, kurios yra rasti gausiai vandenyse aplink Trelleborg ir jo vietą pietinėje Švedijos tapo dar prieinamesnė.

Trelleborg pasigirti mylių smėlio paplūdimiai ir vaizdingų vietų. Kai kurie iš įdomių vietų aplankyti yra Trelleborg žiedas tvirtovė pastatyta danų vikingai aplink 10-ojo amžiaus, akmens megalitinių kapų, muziejų ir viliojantis amatų parduotuvėse, Trelleborg muziejus ir Blå HUSET, gerai išsilaikęs tradicinės sode.

Keltai į ir iš Trelleborg

Tikrinti už Trelleborg keltai prasideda nuo 2 valandų iki išvykimo, bet vėliau Atvykimo laikas paprastai 60 minučių iki išvykimo, bet įsitikinkite, kad patikrinti užsakymo lengviau už vėliau tikrinti laikais, kaip šie gali skirtis priklausomai nuo maršrutų.

Visi Trelleborg keltai yra įrengtas su visais naujausiais įrenginių suteikti jums su atpalaiduojančiai kelionė jūra. Kai kurie iš įrenginių yra patogūs nameliai, sauna ir sporto centras, restoranų ir barų, Kinas, lošimo kambarys ir kapitono pasirinkimas muito parduotuvė.

siūlo puikias kainas ir "Stena Line" akcijas apie Trelleborg keltai ir galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Trelleborg uosto įrenginiai

Trelleborg Keltų uostas yra didelis ir gerai įrengtas susidoroti su dideliu keleivių skaičius naudojant prievadą. Trelleborg keltų terminalas siūlo įrenginius, pavyzdžiui, užkandžių parduotuvė, biuras de kaita, taksofonų, tualetai ir patogus išvykimo salėje.

Kelionė į Trelleborg

Iš Malmėje, imtis greitkelio E22 link trelleborg ir sekite ženklus į Trelleborg keltų terminalo.

Nuo Ystad, imtis R9, kuris nukelia jus tiesiai į Trelleborg ir sekite ženklus į keltų terminalą.

Švedijos nacionalinės geležinkelių ( Staens Järnvägar), pateksite į Malmės centrinės stoties. Iš ten autobusu numeris 146, pateksite į Trelleborg Övre, iš kurio taško Perkėla yra tik 10 minučių pėsčiomis.

trelleborg Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

Terminal Building, Travemündeallén / Kontinentplan, 23123 Trelleborg, Sweden

TT-Line

Terminal Trelleborg (TT-Line), Travemündebron, S-23122, Sweden