Travemiundė Malmas Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    8 valandos 45 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Travemiundė į Malmės keltas jungia Vokietiją į Švediją ir valdo Finnlines. Taip pat lyginti kainas ir kartų Travemiundėje į Malmės, mes taip pat parodyti jums rezultatus 4 kitų maršrutų, siekiant padėti jums gauti iš Vokietijos į Švediją ne geriausias laikas, už geriausią kainą:

  • Kylis į Geteborgo
  • Rostokas į Trelleborg
  • Zasnicas į Trelleborg
  • Travemiundė į Trelleborg "

vidutinė kaina rasti mūsų klientams už Travemiundėje į Malmės neseniai £ 224

.

Užsisakykite Travemiundė Malmas keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Travemünde. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Travemiundėje Malmas

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Travemiundė Malmės maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Travemiundėje į Malmės, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Travemiundėje Malmas keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Travemiundė Malmas maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Travemiundė Malmas keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Travemiundė į Malmės kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Travemiundėje Malmas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Travemiundėje Malmas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Travemiundė Malmas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Travemiundėje Malmas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Travemiundė į Malmės yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Travemiundėje

"Nustatyti kaip Liubeko regione, Travemiundė yra senas vokiečių pajūrio kurortas ir vis dar yra labai populiarus su šeimomis. Travemünde siūlo jums viską: didelis atviras, romantika, kultūros ir sporto. Galite imtis ekskursijos ant dviračio ar arklių traukiamais vežimais, pasivaikščioti ant paplūdimio Promenada, eikite apsipirkti Vorderreihe arba mėgautis paplūdimio, kuris yra 4,5 km ilgio ir platesnis nei bet kuri kita paplūdimio Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje.

yra daug pamatyti ir nuveikti Travemünde, lankytis senas burlaivis Passat metinį smėlio paminklas atveju. Travemiundė taip pat gali pasigirti daug įdomių muziejų, tokių kaip Šv Onos muziejus, kuris yra buvęs vienuolynas būsto meno ir interjero reikmenų nuo viduramžių iki 1800; Gamtos Istorijos ir aplinkos muziejus; ir lėlių teatras ir muziejus.

Apie Malmėje

"Malmo yra trečias pagal dydį miestas Švedijoje, už Stokholme ir Geteborge. Kartu su Kopenhagoje, Danijoje, ji yra Zundo regione, kuris yra tankiausiai apgyvendinta teritorija Skandinavijoje.

Nuo Zundo tilto statybos, Malmės buvo transformuotas tapti centrinis koncentratorius naujų verslo ir apsvaiginimo architektūra. Yra net Skandinavijos nustatyti aplink tilto, pavadintą "The Bridge", kuris yra skirtas populiaraus kelionė autobusu į Malmės tema TV serialas.

dieną yra daug pamatyti Malmėje. Su gražių pastatų, tokių kaip Turning Torso, muziejuose ir net futbole, kuris yra labai populiarus Švedijos pietuose. Malmė yra namų į vieną iš didžiausių Europos skatepark'ai Stapelbäddsparken , kuri yra atvira ištisus metus ir nemokamai aplankyti.

Naktimis, yra kažkas kiekvienam. Atsipalaiduokite plačių restoranų ir patirti Skandinavijos virtuvę jos pačios geriausios. Jei manote, kad naktį dar jaunas, galite apsilankyti mieste, kur galima rasti didelius barus ir kazino naktinių klubų.


Taigi užsisakyti Malmö bilietą internetu šiandien su AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus!