Travemünde keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Travemiundė Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Travemiundėje su AFerry. Keltai į Travemiundėje, Vokietijoje, yra iš Suomijos, Latvijos ir Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Travemiundėje iš Helsinkio, Liepojos, Malmėje ir Trelleborg.

Travemiundė Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Travemiundėje valdo Finnlines, Stena Line ir TT-Line. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Travemiundėje, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Travemiundėje, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Kiel, Rostock ir Zasnicą, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Travemünde keltai su Finnlines, Stena Line ir TT-Line yra žinomi už jų komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Travemiundėje bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Malmo - Travemunde
(Finnlines)
78 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
  • Travemünde keltai
  • Travemünde keltai
  • Travemünde keltai

Apie Travemiundėje

"Nustatyti kaip Liubeko regione, Travemiundė yra senas vokiečių pajūrio kurortas ir vis dar yra labai populiarus su šeimomis. Travemünde siūlo jums viską: didelis atviras, romantika, kultūros ir sporto. Galite imtis ekskursijos ant dviračio ar arklių traukiamais vežimais, pasivaikščioti ant paplūdimio Promenada, eikite apsipirkti Vorderreihe arba mėgautis paplūdimio, kuris yra 4,5 km ilgio ir platesnis nei bet kuri kita paplūdimio Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje.

yra daug pamatyti ir nuveikti Travemünde, lankytis senas burlaivis Passat metinį smėlio paminklas atveju. Travemiundė taip pat gali pasigirti daug įdomių muziejų, tokių kaip Šv Onos muziejus, kuris yra buvęs vienuolynas būsto meno ir interjero reikmenų nuo viduramžių iki 1800; Gamtos Istorijos ir aplinkos muziejus; ir lėlių teatras ir muziejus.

Keltai į ir iš Travemiundėje

Įranga borto TT Line ", keltai yra panoraminis barai ir restoranai, siūlantys įvairių šviežiai pagaminti gėrybių, įvairių tipų kabinos įrengti aukštus standartus, poilsio kambariai su panoraminiu vaizdas į Baltijos jūrą, įvairių pramogų ir laisvalaikio centruose ir muito apsipirkti.

keleiviams, Finnlines keltai gali mėgautis savitarnos savitarnos restoranas, žinomas dėl savo puikios vokiečių ir suomių maistas, jūrininkas Parduotuvė, parduodant kosmetikos, papuošalų, saldainių, suvenyrai, dizaino elementus, gėrimai, alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai, bei treniruoklių salė ir sauna skyrių su tiek vyrams, tiek moterims sūkurine vonia. Iš kompaktiškos sporto sale, sūkurine vonia ir saunos naudojimas yra įtraukti į jūsų bilietą.

"Stena Line" , yra vienas iš didžiausių ir labiausiai žinomų keltų bendrovių Europoje. Stena Line laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas. Su šia keltų bendrovės esate tikri, kad turite patogią kelionę.

TT Line Finnlines ir "Stena Line" siūlo puikių pasiūlymų ir rėmimas Travemünde keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Travemünde uosto įrenginiai

Travemünde keltų uosto suteikia keleiviams teikiamų paslaugų spektrą.

Kelionė į Travemiundėje

keltų uosto Travemünde įsikūręs pietinėje miesto dalyje, ir yra lengvai prieinama iš maršruto 75 greitkelio.

Take Autobahn A1 ir sekite ženklus "Liubeke-Travemünde-Skandinavienkai". Šis kelias nuves jus tiesiai į keltų terminalą.

Vokietijos traukinių kompanija "Deutsche Bahn AG turi traukinį, kuris eina per Liubeke pagrindinės geležinkelio stoties nukreipti į Liubekas-Travemünde Skandinavienkail kuri yra keltų terminalo.

Travemiundė Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Finnlines

Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, Travemünde, 23570, Germany

Stena Line

Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, Travemünde, 23570, Germany

TT-Line

TT-Line, Fähranleger Travemünde, Zum Hafenplatz 1, Lübeck-Travemünde, 23570, Germany