Travelmar

Travelmar
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Travelmar buvo teikti keltų paslaugas palei Amalfi pakrantėje nuo 1998 Įmonė siūlo atsipalaiduoti ir malonus alternatyva naršyti pakrantę automobiliu. Su AFerry, galite užsisakyti Travelmar Keltai į Positano, Amalfi ir Salerno.

Žiūrėkite žemiau detalus grafikas informaciją ir geriausiomis kainomis klientai rasiu neseniai. Jei matote kaina jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Travelmar Maršrutai

   Laive su Travelmar

   Travelmar veikia keturių laivų laivynas; Keltų Polaris Keltų Uragano 90 Keltų Marija Madre " ir Keltų Alcor" . Keltų Alcor , yra mažesnis laivas su iki 162 žmonių, o kiti laivai laivyne turi gebėjimą vyresniais 300 žmonių.

   Visi laivai gali pasiekti greitį iki 18 mazgų, ir turėti atvirą denį krėslų leidžia jums kruizinių stiliaus ir imtis įspūdingais vaizdais Amalfi pakrantėje.


   Apie Travelmar

   Travelmar veikė greitą ir patogų paslaugas palei Amalfi pakrantėje nuo 1998 metų, teikia stilingą ir atpalaiduojančią alternatyvą vingiuotais keliais palei pakrantę.


   Ar jums pasirinkti Travelmar Positano Salerno maršrutą, Amalfi Positano paslaugą, ar bet kokį kitą Travelmar Buriavimas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogų kelionę saugiai, žinodami, kad jūs turite daug su AFerry.