Transmediterranea keltai

Transmediterranea
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Trasmed keltu į Ispaniją, Maroką, Alžyrą, Ibiza, Kanarų salos, Maljorka, Menorka, Melilija ir Seutos. Transmediterranea keltai turi vieną iš moderniausių ir geriausiai įrengtų laivynų Europoje ir AFerry visada galite rasti pigūs kainas Transmediterranea keltus ir jų naujausias specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Transmediterranea keltai į Barseloną, Valencia, Cadiz, Gazauetas, Las Palmas, Nador, Maljorka ir daug daugiau. Dėl visų maršrutų ir naujausius Transmediterranea kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Keleivių be transporto priemonių patikrinimas vyksta mažiausiai 30 min. prieš išvykimą. Keleivių, besikeliančių su transporto priemonėmis, patikrinimas vyksta mažiausiai 60 min. prieš išvykimą.

Maršrutai:
42
Trumpiausias pervažiavimas:
Algeciras - Ceuta
1 valandos 10 minutes
Populiariausias maršrutas:
Ibiza - Barcelona
Pigiausia:
Ibiza - Barcelona
130 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 1
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 31 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis

Transmediterranea Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Ibiza - Barcelona
(Trasmediterranea)
130 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 31 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1

  Apie lenta Transmediterranea keltais

  Transmediterranea modernios oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos. Jų laivai, su savo Jet folija greitaeigių laivų, išskyrus taip pat parduotuvės laive siūlo prekių asortimentą už prieinamą kainą. Visi kartu, bet neįpareigojo kelionė privalo būti malonus ir atpalaiduojantis viena.


  Ar naudojate Transmediterranea Barselona Ibiza keltų maršrutą, neįpareigojo Alchesirasas Tanger keltų paslaugos, Trasmediterránea Las Palmasas Kadisas keltas, arba bet kuri kita Transmediterranea keltas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę ,

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ar šuo laive Transmediterranea keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  neįpareigojo pateikti laive apgyvendinimo augintiniai apie jų laivų, kur augintiniai turi gyventi. Tai netaikoma vadovauti šunys.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.