Trasmapi keltai

Trasmapi
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Trasmapi keltu su AFerry. Trasmapi pasiūlyti didžiausią skaičių keliones tarp pušų salos ir yra viena iš pirmaujančių įmonių, tarp salų laivybos. Dėl naujausių Trasmapi kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti 1 h prieš išvykimą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Trasmapi Maršrutai

   Apie lenta Trasmapi keltais

   Trasmapi turi penkis greitai ultra-modernus keltais, kurie visi įrengti pagal aukščiausius galimus standartus parką. Šiame keleivio tik aptarnauti ji atrodo taip, tarsi jūsų atostogų pradėjo momentą, kad jūs žingsnis laive. Jų keltai, Ibiza "Jet" Eivissa reaktyvinis , Formentera "Jet" "Jet Espalmador ir Cala Saona , yra visi katamaranai gali būti sukrauti tarp 250 ir 350 keleivių. Trasmapi sparčiausiai amatų "Jet Espalmador , gali keliauti iki 31 mazgų, o kiti keltai keliauti betwen 19 ir 28 mazgų.

   Visos Trasmapi keltai siūlo labai patogią sėdėjimo, oro kondicionierius ir savitarnos gėrimų ir užkandžių ar baras paslaugą. Jie taip pat yra visi galėtų patenkinti vežimėliuose. Visi jų keltai, išskyrus tik jų greičiausio laivo, "Jet Espalmador , taip pat siūlome lauko krėslų, todėl jūs galite dirbti savo įdegį net valties!

   Kurį laivas jums keliauti ant jūsų Ibiza Formentera kirtimo su Trasmapi, esate tikri, kad turite puikią kelionę.