TRANSMANCHE keltai

TRANSMANCHE keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

TRANSMANCHE keltai "Newhaven Dieppe maršrutas dabar valdo DFDS .

Galite naudoti AFerry užsisakyti TRANSMANCHE keltu į Prancūziją ir Angliją. TRANSMANCHE teikia aukštos kokybės paslaugas užtikrinant turite patogų kelionę. AFerry visada turi naujausius pasiūlymus bei TRANSMANCHE keltais.

Galite naudoti AFerry užsakyti TRANSMANCHE keltai į Dieppe ir Newhaven. Visiems TRANSMANCHE keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

TRANSMANCHE keltai Maršrutai

   Apie valdybos TRANSMANCHE keltais

   Kai žingsnis į bet TRANSMANCHE keltu rasite Laivo įrangos prieglobos jus pramogauti ir atsipalaiduoti per savo kelionę. TRANSMANCHE anketa keltai turi apsvaiginimo holai iš kurių atsiveria panoraminiai vaizdai, savitarnos restoranai su daug veislių pasirinkti iš įskaitant visas anglų ir prancūzų pusryčiai ir vaikų meniu, žaidimų kambariai, kavinė ir baras, neapmokestinama prekybos ir vaikas zonos, kur erdvūs, patogūs kajutės laive.


   Apie TRANSMANCHE keltais

   TRANSMANCHE keltai parką sudaro du naujus laivus; Septynios seserys " (veikianti Dieppe į Newhaven paslauga) ir Dramblio Kaulo Albatre , (šiuo metu tarnauja apie LD linijos" maršrutu iš Le Havre į Portsmouth), kuri yra įrengta su ultra modernių stabilizatoriai suteikti maksimalų komfortą bet kuriuo metu.