TransEuropa keltai

TransEuropa keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad ši įmonė nėra grubus, bet daugiau. Tačiau yra alternatyvų. Prašome naudoti užsakymo formą.

Galite naudoti AFerry užsisakyti TransEuropa keltu į Belgiją ir Angliją. TransEuropa keltai atitinka aukščiausius standartus komforto ir paslaugų ir funkcija pilną traukiniuose esančiais patogumais. AFerry visada turi naujausius ypatingus pasiūlymus ir pasiūlymus dėl TransEuropa keltais.

Galite naudoti AFerry užsakyti TransEuropa keltai į Ostend ir Ramsgate. Visiems TransEuropa keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti 1 h prieš išvykimą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

TransEuropa keltai Maršrutai

   Eteriniai Viešbučio informacija

   TransEuropa Keltai tarp Ramsgate ir Ostend nesinešioja pėdų keleivių.


   Apie lenta TransEuropa keltais

   TransEuropa keltai šiuo metu turime 6 laivų, kurie visi yra įrengti aukštus standartus, kad sukurti šiltą ir jaukią atmosferą. Jūs galite mėgautis prabangus anglų, Belgijos ar Italijos patiekalą į a la carte restorane ar pasimėgauti lengvais pavalgyti užkandinėje srityje kartu su baru laive aptarnauja įvairių rūšių vynų ir kitų gėrimų.

   Jūs galite žiūrėti filmus erdvūs holai ar mėgautis tyliau kirtimą kabina. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, TransEuropa keltai pasiūlyti mini kruizinių patirtį laive jų laivai.


   Apie TransEuropa keltais

   didžiausia TransEuropa anketa laivas yra Eurovoyager sveria 12110 tonų. Jis gali atlikti 1250 keleivių, 127 automobilių ir pasiekti greitį iki 21 mazgų.


   Ar naudojate TransEuropa Ramsgate Ostend keltu arba TransEuropa Ostendė Ramsgate keltų, jūs privalo turėti atsipalaidavimui ir malonus kelionę.