Tulonas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tulonas Maršrutai

Užsisakykite keltu į Tulonas su AFerry. Keltai į Toulon, Prancūzijoje, yra iš Korsikos, Sardinijos ir Balearų salų. Jūs galite imtis keltu į Toulon iš Ajačas, Alcudia, Bastia, Ile Rousse, Porto Torres ir Porto Vecchio.

Tulonas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tulonas yra valdomas Korsika-Sardinija keltai. Kai ieškote keltu į Tulonas mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Marselio, Nicos ir Savona, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Tulonas keltai su Korsika-Sardinija keltai yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Toulon bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Tulonas keltai
  • Tulonas keltai
  • Tulonas keltai

Apie Tulonas

Tulonas yra įspūdingi miestas su gražia uosto ir Mont Faron fone. Funikulieriai yra prieinama Mont Faron, už fantastišką panoraminiu vaizdu, ir į zoologijos sodą. Senamiestis yra pėsčiųjų zona su senovės fontanai, aikštėse, kasdien rinkoje, terasa kavinėse ir stipriu Provanso jaustis. Tulonas pasigirti atmosferos viduramžių gatves, gyva maisto kultūrą įtakojo didelis Šiaurės Afrikos bendruomenės ir gražių smėlėtų paplūdimių.

Tulonas siūlo platų istorinių vietų, veikla ir ekskursijos, pavyzdžiui, muzikos festivaliai, Šiuolaikinio meno muziejus The jūrų muziejus ir katedra. Ste. Sanary sur Mer Le Pradet La Valette Du Var trys gana kaimų aplink Tulonas verta aplankyti.

Be Tulonas yra daug puikių parduotuvių, prekybos centrų, Antikvariatas parduotuvės ir turgūs, taip pat restoranų ir naktinių klubų , Gražios smėlio paplūdimiai yra tik 20 minutės nuo miesto centro ir yra įrengtos visose sporto šakose, o taip pat išvykos laivais galima. Didelis uostas Tulonas yra karinis uostas ir Viduržemio bazė Prancūzijos laivyno tačiau ji taip pat yra prieplauka privatiems laivams ir keltams į Korsiką ir Sardiniją.

Keltai į ir iš Toulon

Corsica Ferries " siūlo laive teikiamas paslaugas ir įrenginius, įskaitant erdvus holas srityse, barų ir restoranų ir parduotuvių, parduodančių kvepalus, veislės, kosmetikos, papuošalų , akiniai nuo saulės ir žaislai.

SNCM , keltai teikti draugišką ir jaukią atmosferą su platų Laivo įrangos, įskaitant įvairių restoranų, diskoteka, baras su pianinu, muito apsipirkti, žaidimai . kambarys, baseinas ir sūkurinė vonia ir tarp daugelio kitų garantuojamų išlaikyti visą šeimą pramogauti dalykų soliariumas

Moby Lines " keltai turime platų įrenginių laive; Visi Moby Lines keltai turi vaikų žaidimų aikštelės, žaidimų kambariai ir restoranas įrenginiai. Puikus asortimentas kajučių ir sėdimųjų variantų taip pat yra prieinama Jūsų patogumui.

Corsica Ferries, SNCM ir Moby Lines pasiūlyti puikias kainas ir akcijas apie Toulon keltais, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai su AFerry.

Tulonas uosto įrenginiai

Tulonas keltų uosto yra pėsčiųjų takas, kuris veda keleivius iš terminalų į miesto centrą. Tuo terminalo paslaugų bei patogumų yra turizmo informacijos biuras, taksofonai, baras, tualetai ir nemokamą pervežimą iš terminalų į uosto vartų. Lauko vieša automobilių stovėjimo aikštelė ir patalpų automobilių stovėjimo aikštelė (pagal Mayol) yra taip pat prieinama.

Kelionė į Toulon

Nuo Marselis: Paimkite greitkelio A50 ir toliau apie 63 km, visą kelią į Tulonas. Nuo Lionas: Imkite ir likti ant greitkelio A7 už maždaug 275 km; toliau A8/Aix-Ouest/Aix en Provence/Toulon/Nicoje ir po 30 km išvažiuokite į A52 link Aubagne/Toulon

Iš Nicos. Paimkite A8 ir toliau apie 85 km ; išvažiuokite į A57/Le Luc/Toulon/Hyeres ir toliau tiesiai visą kelią į Tulonas.

Tulonas geležinkelio stotis yra netoli miesto centro, netoli keltų uosto.

Tulonas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime (Port de Commerce), 83000 Toulon, France

Corsica Linea

Gare Maritime (Port de Commerce), 83000 Toulon, France