Torshavn keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Torshaunas keltų uosto naudos iš padėtyje Šiaurės Atlanto, pusiaukelėje tarp Norvegijos, Islandijos ir Jungtinės Karalystės, todėl prievadas ideali vieta nusileidimų tarp Šetlando salų ir Islandijos ar Norvegijos. Keltai iš Torshaunas Farerų salos plaukti į Bergeną Norvegijoje, Hanstholm Danijoje ir Skrabsterio į šiaurę nuo Škotijos. Maršrutai valdo Smyril Line keltais, ir jūs galite rasti geriausią maršrutą jums naudojant paprastą užsakymo formą iš AFerry.

Kai įmanoma, AFerry rodo Torshaune keltų kartus, taip pat geriausius pasiūlymus.

  • Torshavn keltai
  • Torshavn keltai
  • Torshavn keltai

Keltai į ir iš Torshaunas

Torshavn keltai check-in prasideda 1 ½ valandos iki išvykimo. Naujausios Registracijos laikas yra 1 valanda prieš išvykstant. Smyril linija neleidžia augintiniai laive jų laivus.

Įranga borto Smyril linija " keltai yra vaikams, parduotuvių ir restoranų baseinas, fitneso centras su soliariumų ir sauna, žaidimų kambarys, siekiant užtikrinti jums patogiu perėjos.

Smyril linija kviečia pasinaudoti puikiais pasiūlymais ir rėmimas Torshavn keltų kirtimo ir galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerryco.uk.

apie Torshaunas

Torshaunas yra Farerų salos sostinė. Tórshavn yra labai žavingas miestas su mažais siauromis gatvelėmis ir gražių senų namų centre. Torshaunas taip pat siūlo aukščiausios klasės parduotuves patalpose, kurios neapmokestinamos turistams.

Farerų salų reljefas yra tvirtas ir uolų su nuostabiu kraštovaizdžiu aplink. Farerų salos garsėja savo begalines galimybes pėsčiųjų, dviračių, paukščių stebėjimas, nardymas, žvejyba ir daug daugiau.

Torshaunas uosto įrenginiai

Torshavn keltų uosto terminalo Facilities include viešųjų telefonai. Automobilių stovėjimo aikštelė yra įsikūrusi Torshavn uosto terminalo su ilgalaikiu Automobilių stovėjimo aikštelė. 400 metrų, esančių iš uosto galėsite rasti artimiausią turistinę informaciją. Bankas yra prieinama per penkių minučių pėsčiomis nuo uosto, nes yra daug parduotuvių miesto centre, keletas viešbučių, restoranų ir užkandinių pasirinkimas.

Kelionė į Torshaunas

" Farerų salos turėti gerą kelių tinklą, su tuneliai, einančios per kalnus ir prijungti keletą salų.

Visuomeninis transportas yra gerai organizuota Farerų Salos. Transporto tinklą sudaro tarpusavyje sujungtų autobusų ir keltų plius sraigtasparnio paslauga. Taksi galima užsisakyti bet kuriuo metu, kad būtų galima rasti adresu keltams atvykusiems uostą. Autobusai yra susiję su suplanuotu atvykimą ir išvykimą ir vairuoti ant kelto.

Torshaven Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas