Toremar keltai

Toremar
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti TOREMAR keltu į Italiją ir Elba. Toremar laivai yra greitas, modernus ir jaukus ir leisti plaukimo nepriklausomai nuo oro sąlygų. AFerry visada turi naujausius pasiūlymus ir specialius pasiūlymus Toremar keltais.

Galite naudoti AFerry užsakyti TOREMAR Keltai į Piombino, Portoferraio ir Rio Marina. Visiems Toremar keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus BENT 30 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
16
Trumpiausias pervažiavimas:
Cavo - Portoferraio
20 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Toremar Maršrutai

    Apie valdybos Toremar keltais

    laive jūsų kelto rasite oro kondicionierius ir eskalatoriai keleiviams su judėjimo negalia. Dauguma keltai taip pat teikia barai ir prekybos pasažas, kad jus pramogauti ir atsipalaiduoti per savo kelionę.

    Tėvams, keliaujantiems su mažais vaikais, kažką, kad dažnai komentavo kaip ypač geras bruožas yra žaidimų aikštelės nuostata. Čia vaikai gali žaisti ir duoti jų tėvams galimybę imtis užtarnautą keletą minučių pertrauką.


    Apie Toremar keltais

    Toremar turi įspūdingą ir didelis modernus parką keltų ir povandeniniais laivais. Jos didžiausias keltas, Aethalia gali turėti 780 keleivių, 100 automobilių ir gali pasiekti maksimalų greitį 18 mazgų.