Tokijas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tokiją su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje yra prieinami iš Tokijo į Kitakyushu ir Tokushima.

Tokijas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tokijo valdo vandenyno Tokyu Ferry. Kai ieškote keltu į Tokiją, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Tokyo keltai su vandenyno Tokyu Ferry yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tokiją bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Tokijas keltai
  • Tokijas keltai
  • Tokijas keltai

Apie Tokijuje

Tokijas, Japonijos sostinė ir didžiausias metropolinės zonos pasaulyje yra neabejotinai atkreipti turistų pločio pasaulyje. Tokijas yra didžiulis miestas. Iš tiesų ji yra didžiausia metropolinė zona pasaulyje. Tačiau, kaip ir stumdymasis ir šurmulio kai kurių, pavyzdžiui, Akihabara ir Shibuya rajonuose taip pat yra daugiau taikūs dėmės, panašios į imperatoriškųjų sodų ir šventovėse Chiyoda ar keramikos parduotuvės ir šventyklos rinkose Asakusa.

Keltai į ir iš Tokijo

vandenyno Tokyu " yra moderni parką standartinių ir laisvalaikio keltais siūlančios visi patogumai, jums kada nors reikės ramiam kelionei, įskaitant patogios kajutės. Šie keltai gali gabenti iki 401 keleivių ir 75 automobilių.

vandenyno Tokyu keltai išvyks iš Tokijo perkėlos. Norėdami pasiekti keltų terminalą, galite imtis tiesioginis autobusas nuo Shin-Kiba stoties Metro Yurakucho linija.

Tokyo uosto įrenginiai

Šis modernus uostas suteikia visas sąlygas galite tikėtis iš modernaus terminalo įskaitant tualetų ir automatų gėrimų.

Kelionė į Tokijo keltų terminalo

Odaiba įsikūręs Tokijo įlankoje, per vandenis nuo Tokijo centre. Automobilių eismas keliauja į ir iš per Rainbow Bridge mieste.

Saloje taip pat yra prijungtas prie Yurikamome - automatizuota padidėjęs traukiniu. Yurikamome prasideda nuo Shimbashi stoties su dauguma Odaiba atrakcionai, taip pat sustoti Toyosu stoties metro anketa Yurakucho Line. Artimiausia stotis ant Yurikamome linija Kokusai-Tenjijo-Seimon nors ji vis dar gana pėsčiomis.

Taip pat, galite važiuoti autobusu iš Kokusai-tenjijyo stoties ant Rinkai linija.

vandenyno Tokyu keltai išvyks iš Tokijo perkėlos. Norėdami pasiekti keltų terminalą, galite imtis tiesioginis autobusas nuo Kokusai-tenjijyo stoties ant Rinkai linija.

Tokijas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Ocean Tokyu Ferry

Tokyo Port Ferry Terminal, 4-8-6 Ariake, Koto-ku, Tokyo, Japan