Tokushima keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tokushima su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Tokushima į Tokiją.

Tokushima Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tokushima valdo vandenyno Tokyu Ferry. Kai ieškote keltu į Tokushima, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Tokushima keltai su vandenyno Tokyu Ferry yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tokushima bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Tokushima keltai
  • Tokushima keltai
  • Tokushima keltai

Apie Tokushima

"Tokushima yra sostinė Tokushima prefektūroje ant Šikoku saloje Japonijoje su beveik 300.000 gyventojų. Šis istorinis miestas, įkurtas remiantis Indigo dažų pramonės sėkmę, taip tipiško Japonijos pilies miesto išdėstymą ir garsėja kasmet Obon kultūros šokių festival.Tokushima miesto žemės masė yra maždaug 191 kilometrų kvadrato ir yra sostinė Tokushima prefektūra nuo Šikoku saloje Japonijoje. Tokushima mieste yra šiaurės rytų rajone Tokushima prefektūroje ties Yoshino upės žiočių. Tokushima buvo sukurtas pagal Hachisuka klano ir rodo būdingas savybes Japonijos pilies miestelyje. Tokushima miesto gerovė buvo pastatyta ant tvirtą Indigo dažų pramonėje. Modernus miestas Tokushima buvo įkurta spalio 1 d 1889 Miestas aptarnauja Tokushima uoste su keltų nuorodas į Kitakyushu ir Tokijuje.

Keltai į ir iš Tokushima

vandenyno Tokyu " yra moderni parką standartinių ir laisvalaikio keltais siūlančios visi patogumai, jums kada nors reikės ramiam kelionei, įskaitant patogios kajutės. Šie keltai gali gabenti iki 401 keleivių ir 75 automobilių.

Kelionė į Tokushima uosto

uostas yra uždaromas į Tokushima geležinkelio stoties, kuri turi jungtis prie pagrindinių miestų Japonijoje.

Yra autobusai laisvų nuo priešais Tokushima stoties autobusų stotelė skaičius 4 iki keltų uosto. Išvykimo laikai yra 10:30 ir 13:20. Kaina yra 200 jenų.

Tokushima Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Ocean Tokyu Ferry

Tsudakaigancho, 9-5, Tokushima, Tokushima Prefecture, Japan