Tirrenia keltai

Tirrenia
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Tirrenia keltu į Kroatija, Italija ir Sardinijoje. Tirrenia keltai pasiūlyti kažką, kad kiekvienas galėtų padaryti savo perėja su jais malonus ir patogus. AFerry visada turi naujausius pasiūlymus ir specialius pasiūlymus Tirrenia keltai.

Galite naudoti AFerry užsakyti Tirrenia keltai į Neapolio, Palermo, Porto Torres ir daug daugiau. Visiems Tirrenia keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas detalų grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija prasideda likus bent 60 minučių iki išvykimo, pėstiesiems keleiviams, visiems kitiems keleiviams - likus bent 90 minučių (Genova 120 minučių) iki išvykimo.

Maršrutai:
24
Trumpiausias pervažiavimas:
Termoli - Tremiti
1 valandos 15 minutes
Populiariausias maršrutas:

Tirrenia Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  laive Tirrenia keltai

  Visi Tirrenia Keltai suteikia fantastišką spektrą traukiniuose esančiais patogumais. Kai kurie iš jų yra prabangūs holai, centrinis plotas su panoraminiu vaizdu, baras salėje, savitarnos ir a la carte restoranai, prekybos ir pramogų srityse. Taip pat yra erdvus kabinos įrengti pagal aukščiausius standartus.


  Apie Tirrenia keltai

  Daugelis Tirrenia keltų laivyną sudaro Brand New greitai super keltai, kurie gali važiuoti iki iki 30 mazgų, užtikrinančių trumpus ir patogūs perėjas ant Italija - Sardinija, Neapolis - Palermas, Kaljaris -Palermo ir Cagliari - Trapani maršrutais.


  video

  Tirrenia YouTube video