Tiree Keltų uostas

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

  • Tiree Keltų uostas
  • Tiree Keltų uostas
  • Tiree Keltų uostas

Apie Tiree

Tiree yra labiausiai į vakarus vidinio Hebridų salų. Skirtingai nuo kai kurių kitų Škotijos salų yra labai plokščia - iš tiesų tai nėra daug virš jūros lygio. Puikiai tinka vaikštynės, kurie nenori padermė save per daug. Saloje taip pat garsėja turintis aukščiausio lygio saulės britų salose. Tiesą sakant, apskritai oras, nepaisant to, ką pirmą kartą manote, yra labai švelnus. Golfo srovė reiškia, kad nuo šalčio yra retas ir, kad vasaros vakarais yra šiltas ir malonus.

Taip pat rasite gražių ilgai smėlio paplūdimiai ištirti ir dėl to, kad sala yra gana vėjuota, tai taip pat puikus vėjo banglentininkams. Kraštovaizdis yra nepaliestų ir rasite tai paukščių ir kitų laukinių gyvūnų gausa, kaip jūs žygį palei ilgą nepaliestų pakrantės šio žavinga ir saulėtą Škotijos saloje.

Tiree Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caledonian MacBrayne

Scarinish, Isle of Tiree, PA77 6TN, Scotland