Tinos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tino Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tinos su AFerry. Jūs galite naudoti Tinos imtis keltai aplink Kikladų ir į Graikiją. Buities paslaugos Cyclades yra iš Tinos į Andros, Ios Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos ir Syros o keltai atokiau nuo Kikladų plaukti į Pirėjo ir Rafina.

Tinos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tinos valdo Blue Star Ferries, Cyclades Greitas keltai, Golden Star Ferries, Graikijos Seaways ir jūros Jets. Kadangi 5 keltų bendrovės veikia ir iš Tinos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Tinos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Blue Star Ferries ir kitų veikiančių įmonių ir iš Tino yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tinos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Tinos keltai
  • Tinos keltai
  • Tinos keltai

Apie Tinos

Tinos keltų uosto guli ant didžiausia iš Graikijos salų Viduržemio jūroje. Tino yra dalis Kikladų salų. Tinos turi daugiausia Viduržemio jūros klimatas su šiltomis ir sausomis vasaromis ir drėgnomis žiemomis. Tinos garsėja Panagia Evangelistria bažnyčios Žinomas už stebuklingą piktogramą Mergelės Marijos, kad ji turi. Kiekvieną rugpjūtį metais tūkstančiai piligrimų apsilankyti Tinos ypač aplankyti bažnyčią.

Apie 80 arba tiek vėjo malūnai, 1000 meniniai Dove kotedžai ir graži kaimų ir marmuro raižiniais, nes jos daug išteklių iš marmuro ir granito daro Tinos daug įdomiau vietą aplankyti be balų tradicija gražių paplūdimių saloje.

Dėl Vólax kaimas Tinos saloje įsikūręs apsuptyje kai kurie iš labiausiai apsvaiginimo peizažai. Ji apsupta Pyrgos kalnai, kurie gražiausi žalia Marmuro kalnai Graikijoje. Visi Tinos kaimai yra susiję su kaimyninių kaimų akmens takai ir tik atskirti akmeninių sienų, pastatytų aplink juos.

Keltai į ir iš Tinos

Anek Linijos " laivynas 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Jei keliaujate su Egėjo greičio geležinkelio linijose ", Borto paslaugos yra kavos ir užkandžių barai, suvenyrų ir dovanų parduotuvė, oro kondicionieriai poilsio srityse, televizoriai, rūkymas sričių spektrą, Sėdimos vietos lauke sritys, bevielis interneto ryšys ir neįgaliesiems visoje.

Borto su "Blue Star Ferries" , galite tikėtis rasti kavinių, suvenyrų parduotuvė ir atvirą denį baras ,

"Golden Star Ferries" , veikia vienas laivas, Superferry II ,. Laivas pilnai įrengtas, su WiFi ir palydovinę televiziją visame laive. Laive rasite neapmuitinamų prekių parduotuvės, užkandinė, namų kinas ir masažo kėdės. Laivas gali turėti iki 1,630 keleivių, 250 automobilių ir vežimėlio draugiškas.

Jūros Jets Run 9 didelės spartos keltų jų laivyno: Tera Jet, čempionas Jet1, čempionas Jet2, jūros Greitis Jet, Masterjet, Megajet, didelės spartos Jet. Seajet 2 ir SUPERJET. Visi keltai yra greitas ir teikti geras susisiekimas tarp skirtingų salų ir Graikijos žemyninės dalies.

Tinos uosto įrenginiai

Tinos turi du atskirus portus snukio keleivių srauto ir keleiviai su transporto priemonėmis. Keltų uostai yra tik apie 800 metrų nuo miesto centro, kur galima rasti įvairių patogumai. Keltai iš Tinos eiti į gretimas salas Mykonos, Piraeus, Rafina, Andros ir Syros.

Tino Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Agoudimos

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Aegean Speed Lines

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Blue Star Ferries

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Blue Star Ferries

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Cyclades Fast Ferries

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Golden Star Ferries

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Hellenic Seaways

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Sea Jets

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis, Tinos 842 00, Greece