Tilos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tilos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tilos su AFerry. Buities paslaugos Dodekaneso salas galima gauti iš Tilos į Nisyros, Rodas ir Symi.

Tilos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tilos valdo Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Tilos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Tilos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Tilos keltais su Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tilos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Tilos keltai
  • Tilos keltai
  • Tilos keltai

Apie Tilos

"Tilos yra maža sala Graikijos Dodecanese salų grupėje, esančioje tarp Kos ir Rhodes. Pagrindinis uostas nuo Tilos sala yra Livadijos, nedidelis žvejų uostas, kuris turi specialų reikalavimą šlovės miestas; kaulai priešistorinių nykštukė dramblys buvo rastas miesto Kharkadio Cave. Kelyje iš miesto taip pat įspūdingas griuvėsiai Venecijos pilies Mesaria.

Tilos pati yra žinomas dėl savo unikalios draugiška atmosfera ir gausa vietos gyvūnijos, įskaitant žuvų ir paukščių; salos pasivaikščiojimo ir draustiniai yra puikus veikla, jei jums patinka gamta ir lauke. Kaip ir dauguma kitų miestų Graikijos salų, Livadijos ir kapitalo Megalo Chorio fantastinis tavernų ir kavinių, kurie padės jums įsisavinti graikų kultūrą, padėdamas vietos specialybės maisto produktų ir tradicinių graikų bilieto.

Keltai į ir iš Tilos

"Blue Star Ferries" , borto paslaugas visiems laivams yra kavinė, suvenyrų parduotuvė ir atvirą denį baras.

Dodekanisos Seaways " teikia oro linijų stiliumi savo fastcraft katamaranų laivams. Kiekvienas laivas turi maisto kioskas parduoda užkandžiai ir gėrimai.

Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways "ir pasiūlyti puikių pasiūlymų bei reklamines ant Tilos keltais, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite juos internete, paprastai ir saugiai AFerry.

Tilos uosto įrenginiai

apsiriboja paslaugos at pati prievado Tilos, tačiau miestas yra šalia uosto ir netoliese įrenginių iki išvykstant arba atvykus apima viešųjų telefonus, bankomatų ir pašte.

Kelionė į Tilos

Yra nedidelis kelių tinklas Tilos, taip pat nedidelė automobilių ir motociklų nuomos įmonė saloje, o tai reiškia, ji yra lengvai greitai ir lengvai keliauti visoje saloje. Tačiau dėl kai kurių įžymybių saloje yra nepasiekiamas automobiliu, būti pasirengę eiti į kai kuriose vietose taip pat.

Yra labai geras autobusu saloje, kuris sustoja daugelyje vietų saloje, įskaitant didesnių miestų, paplūdimiai ir tam tikrų pažintinės vietose. per užimtas vasaros mėnesius autobusų paslauga labai išaugo.

Tilos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Livadia, Limani Tilou, 85002, Greece

Blue Star Ferries

Livadia, Limani Tilou, 85002, Greece

Dodekanisos Seaways

Livadia,Limani Tilou, 85002, Greece