Naudojimo sąlygos

Taisyklės Svetainės naudojimo

AFerry.lt ( " Svetainės ") yra svetainė valdoma AFerry Ltd akcinė bendrovė įtraukta Anglijoje ir Velse su numeriu 04127327 . Mūsų registruota buveinė ir pagrindinė prekybos adresas yra 2morrow Teismo Appleford Road, Sutton Courtenay, Oxfordshire, OX14 4FH ( "mes", "mus", "mūsų" arba "Bendrovė" ). Mūsų PVM kodas GB151686500 .

Naudodamiesi mūsų svetainę jūs sutinkate su šiomis naudojimo sąlygomis ir sutinkate jų laikytis, be kvalifikacijos. Jei nesutinkate su bet kuria iš šių sąlygų dalis, turite nenaudoti Svetainės jokiu būdu arba padaryti užsakymą

Visi Užsakymo paklausimai prisijungti į jūsų AFerry paskyra, ,> ir atsiųskite mums žinutę. Žinutės siunčiamos tiesiogiai į mūsų klientų aptarnavimo komanda, ir patarėjas bus po ranka padėti jums kuo greičiau.

Yra kiti terminai, kad gali kreiptis į jus

Šios Naudojimo sąlygos kreiptis į šiuos papildomas sąlygas, kurios taip pat taikomos jūsų naudojimąsi mūsų svetainėje:

Pokyčiai su Terminai ir sąlygos

Mes galime pakeisti šiuos Terminus karts nuo karto be išankstinio įspėjimo. Toliau naudositės svetaine po bet kokius pakeitimus, su šiomis sąlygomis laikomas savo sutikimą tokių pokyčių. Kiekvieną kartą, kai norite naudoti mūsų svetainėje, prašome patikrinti šias taisykles, siekiant užtikrinti jums suprasti terminus, kurie taikomi tuo metu.

sustabdymas arba panaikinimas

Mūsų svetainė yra prieinami nemokamai .

Mes negarantuojame, kad mūsų svetainėje, arba bet koks turinys ant jo, visada bus galima arba bus nepertraukiamai. Mes gali sustabdyti arba atšaukti arba apriboti visų prieinamumą ar bet mūsų svetainę verslo ir veiklos priežasčių dalį. Mes pasistengsime suteikti jums priimtiną praneša apie bet kokius sustabdymo ar panaikinimo.

Jūs taip pat privalo užtikrinti, kad visi asmenys, kurie prie mūsų svetainę per jūsų interneto ryšį suvokia šių naudojimo sąlygų ir kitų taikytinų sąlygų ir sąlygos, ir kad jie atitiktų jų.

Paskyros informacija

Jei pasirinksite, ar esate aprūpinami, vartotojas identifikavimo kodą, slaptažodį ar bet kokio kito kūrinio informaciją, kaip dalį Mūsų saugumo procedūros, turite tokią informaciją laiko konfidencialia. Jūs neturite atskleisti ją tretiesiems asmenims.

Mes turime teisę išjungti bet kokį vartotojas identifikavimo kodą ar slaptažodį, ar Jūsų pasirinktas arba skiria mus, bet kuriuo metu, jei mūsų pagrįstą nuomonę, turite nesilaikė nors iš šių naudojimo sąlygų nuostatas.

Jei žinote ar įtariate, kad kas nors kitas už tave žino savo vartotojo identifikavimo kodą arba slaptažodį, turite nedelsiant pranešti mums naudodami AFerry paskyra" a>.

Autorių teisės ir prekių ženklai.

Mes savininkas arba visų intelektinės nuosavybės teisių mūsų svetainę licencijos, o paskelbta jo medžiagos. Ši svetainė ir turinys pateikiami, įskaitant teksto ir grafikos taikomos autorių teisių įstatymų ir negali būti kopijuojami, atgaminti, perspausdinti, įkeltas, parašė, perduodamas arba platinamas be mūsų išankstinio raštiško leidimo. Tačiau Jūs galite naudoti turinį iš šio puslapio asmeniniam ir nekomerciniam naudojimui.

pateikta medžiaga šioje teritorijoje yra mūsų nuosavybė arba mūsų filialai turtas (išskyrus atvejus, kai nustatyta, kad tretiesiems asmenims priklausantį). Pavadinimas AFerry ir visi kiti ženklai, logotipai ir grafika AFerry Ltd rodomas svetainėje yra mūsų registruotieji prekių ženklai arba mūsų filialai ženklai. Jums neleidžiama naudoti šiuos prekių ženklus be mūsų pritarimo. Kita įmonės ir produktų ar paslaugų pavadinimai rodomi svetainė gali būti atitinkamų jų savininkų prekių ženklai.

Svetainės Naudokite

Galite naudoti tik šią svetainę padaryti teisėtus išlygų ar pirkinius ir neturi naudotis šia svetaine jokiais kitais tikslais, įskaitant, bet neapsiribojant, bet kokia spekuliacinė, klaidinga ar apgaulingas rezervavimas ar bet rezervavimas tikintis paklausa yra draudžiamas.

jūs sutinkate, kad nebus perduoti ar pervesti bet kokius tinklalapius, duomenys ar turinys rastas šioje svetainėje prie kito kompiuterio, serverio, interneto svetainės, arba kitoje laikmenoje masinio platinimo arba naudoti jokio komercinio įmonėje. Jūs sutinkate, kad nebus naudoti bet kurį įrenginį ar programinę įrangą kištis ar bandyti trukdyti tinkamai veiktų šioje svetainėje.

Jūs galite naudoti mūsų svetainę tik teisėtiems tikslams. Jūs neturite naudoti mūsų svetainę taip, kad pažeidžia bet kokius taikomus vietos, nacionalinę ar tarptautinę teisę, ar reglamentą, arba bet kokiu būdu, kuris yra neteisėtas ar nesąžiningas, arba turi bet kokią neteisėtą ar nesąžiningą tikslą ar poveikį.

neturi sąmoningai perduoti bet kokius duomenis, siųsti arba įkelti bet kokią medžiagą, kurioje yra virusų, Trojos arklių, kirminų, laiko bombas, klavišų kaupikliai, šnipinėjimo programų, Adware ar kitų kenksmingų programų ar panašų kompiuterinį kodą, skirtas neigiamai paveikti bet kurio kompiuterio programinės įrangos veikimą ar aparatūros.

jūs sutinkate, kad kelionių paslaugos užsakymas įrenginiai šioje svetainėje turi būti naudojamas tik padaryti teisėtus išlygų ar pirkti už jus arba kitam asmeniui, kuriam esate įgaliotas veikti.

Jūs suprantate, kad pereikvoti arba piktnaudžiavimo kelionių paslaugos rezervavimo įrenginių Svetainės gali sukelti jums yra paneigti prieigą prie tokių įrenginių.

Pagal taikomus teisės, mes neprisiimame jokios atsakomybę už savo gebėjimą gauti arba naudotis svetaine bet kuriuo metu, bet toje prieigos ar nesugebėjimas užbaigti bet kokį sandorį pertrūkių. Mes negarantuojame, kad svetainė yra laisvas nuo kompiuterinių virusų, klaidų ar kitų savybių, kurios gali sukelti nuostolius ar žalą.

Svetainės turinys

Mes teikti bendrą informaciją apie svetainę tikslais tik rekomendacijos. Atkreipkite dėmesį, kad mes bet kuriuo metu gali pakeisti bet kurį svetainėje arba jo turinio aspektą, įskaitant operatorius, funkcijų, informacijos, duomenų ar turinio prieinamumą. Visų pirma, atsižvelgiant į pasų, vizų, ir vakcinavimo reikalavimų, mes negarantuojame, kad informacija yra visada iki datos ir tai yra jūsų atsakomybė siekiant užtikrinti, kad jūs suprantate, ir atitikti visas reikiamas pasų, vizų ir vakcinavimo reikalavimus.

mes negarantuojame, kad informacija šioje svetainėje (įskaitant, be apribojimų, kainos, aprašymai arba dienomis) yra laisvas nuo trūkumų ar klaidų, bet mes naudosime visas pagrįstas pastangas, kad kartą ištaisyti klaidas ar praleidimus, kaip įmanoma greičiau jos buvo įvežtos į mūsų dėmesio. Svetainėje gali būti informacija, atsiliepimus ir medžiagų įkeltų kitų vartotojų svetainę, įskaitant skelbimų lentos ir pokalbių kambariai. Šią informaciją ir šios medžiagos nebuvo patikrinta ar mums patvirtintas. Į kitiems vartotojams išreikšti mūsų svetainėje peržiūros neatstovauja savo nuomonę ar vertybes

Jei norite skundžiasi informacijos ir medžiagos upload kitiems vartotojams, prašome susisiekti su mumis naudodami galite AFerry paskyra " a>.

nuorodos į trečiųjų šalių svetaines.

svetainėje yra hiper nuorodos į nuosavybės teise priklausančių ir valdo trečiosios šalys išorės interneto svetainėse. Mes neturime atžvilgiu atsakomybę tikslumo, išsamumo ir kokybės pateiktą informaciją per tokių trečiųjų šalių svetainių. Bet ir visi turinys dėl tokių trečiosios šalies svetainių neatspindi produktus, paslaugas arba teikia mums informaciją. Turėtumėte nukreipti jokių abejonių dėl išorinių nuorodų į svetainės administratorius tokio svetainėje, išskyrus atvejus, kai išorinė nuoroda yra esminių klaidų, prašome pranešti mums per AFerry paskyra " a>.

, kurios šalies įstatymai taikomi visiems ginčams?

Atkreipkite dėmesį, kad šiomis naudojimo sąlygomis, jų dalyku ir jų formavimas, reglamentuoja Anglijos teisė. Jūs ir mes abu sutinkame, kad Anglijos ir Velso teismai turi išimtinę jurisdikciją, išskyrus, kad, jei esate Šiaurės Airijos gyventojas taip pat gali pareikšti ieškinį Šiaurės Airijos Karalystė, ir jei jūs gyvenate Škotijoje, taip pat gali kelti bylą Škotijoje .