Termoli keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Termoli su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Termoli į Tremiti.

Termoli Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Termoli valdo NLG. Kai ieškote keltu į Termoli, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Termoli keltai su NLG yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Termoli bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Termoli keltai
  • Termoli keltai
  • Termoli keltai

Apie Termoli

Termoli yra įsikūręs palei Adrijos pakrantėje Italijoje Campobasso provincijoje. Miestas yra žinomas kaip žvejų miestelis ir kaip puikus pajūrio kurorte. Termoli turi gerai atkurta senamiestį. Senamiestyje rasite naujo pastatyti namus iš pastelinių spalvų, katedra, taip pat pilį. Termoli turi vaizdingas paplūdimiai ir švarus vandenis. Palei paplūdimį rasite palmės, restoranų ir barų.

Keltai į ir iš Termoli

Navlib , yra sudaryta iš 10 hidro varomų lėktuvų ir 2 katamaranais parko. Yra daug krėslų turimą kiekviename laive leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis vaizdu.

Termoli uosto įrenginiai

Termoli keltų uosto neturi daugybę patogumų. Tačiau yra automobilių stovėjimo aikštelė, o jei tu nori turėti šiek tiek maisto ar gėrimų anksto, visada gali aplankyti kavinę ar restoraną miesto pirmojo.

Atvykimas į Termoli

Jūs galite palikti savo automobilį Termoli keltų uosto, todėl lengva tiems, kurie keliauja automobiliu. Keltas uostas yra taip pat tik 10-15 minučių kelio pėsčiomis nuo geležinkelio stoties. Taigi, užsisakyti keltu iš arba Termoli paprastai ir saugiai AFerry.

Termoli Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Tirrenia di Navigazione

Interno Porto - Molo Di Nord Est, 86039 - Termoli, Italy