Terceira / P. Vitorija keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Terceira/P. Vitorija su AFerry. Buities paslaugos Azorų galima gauti iš Terceira/P. Vitorija į Ponta Delgada ir V. Praia.

Terceira/P. Vitorija Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Terceira/p. Vitorija yra valdomas Atlânticoline. Kai ieškote keltu į Terceira/P. Vitorija mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Terceira/P. Vitorija keltai su Atlânticoline yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Terceira/P. Vitorija bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Terceira / P. Vitorija keltai
  • Terceira / P. Vitorija keltai
  • Terceira / P. Vitorija keltai

Apie Terceira/P. Vitorija

Terceira/P. Vitorija yra antras aukščiausias tiltas Brazilijoje ir jungia Vila Velha ir Vitoria miestus Brazilijos pietryčių pakrantės. Tiltas apima Vitoria Bay siūlo radikalių vaizdu į marias. Daugiau 58 tūkstančių transporto priemonių tiltą per parą. Vitorija yra sostinė Espírito Santo valstybės ir yra žinomas dėl savo smėlio paplūdimiai, pavyzdžiui Camburi ir Curva da Jurema.

Terceira/P. Vitorija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlânticoline

Cais - Praia Vit.ª, 9760 - Praia da Vitória, Ilha Terceira, Portugal