Tayinloan keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Tayinloan yra didžiausias kaimas Largieside plotas kyšulio, ant vakarinės pakrantės kyšulio pusiasalyje, 20 mylių į pietus nuo Tarbert. Keltai iš Tayinloan prisijungti žemyninėje Škotijos į Gigha Isle, vidiniame Hebridų. Žemiau galite matyti keltų tvarkaraščius visų maršrutų į ir iš Tayinloan ir geriausių kainų mūsų klientai rasti neseniai atrankos.

  • Tayinloan keltai
  • Tayinloan keltai
  • Tayinloan keltai

Keltai į ir iš Tayinloan

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia mažas, ekologiškus hibridinius laivus, plaukimo iš Tayinloan. Įranga laive yra ribota, nes kelionės laikas yra trumpas.


Tayinloan uosto įrenginiai

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelę už maždaug 20 automobilių uostą. Netoliese tualetas yra numatyta ir yra arbatinė tarnauja karšti ir šalti gėrimai ir užkandžiai.


Kelionė į Tayinloan Port

Automobiliu
Tayinloan anketa vietą ant kyšulio pusiasalio sunku pasiekti automobiliu. Keltų paslaugas iš Caledonian MacBrayne kad atokiose vietovėse, pavyzdžiui, Tayinloan lengviau prieinama.

Jei jau esate ant kyšulio pusiasalio, pagrindinis A83 kelių eina per Tayinloan.

Autobusu Viesbutis The 926 autobusas iš Tarbert sustoja 250 metrų nuo Tayinloan uostą.


Apie Tayinloan

"vienodai nutolęs nuo Tarbert ir Campbeltown, ir keltų paslaugoms iki Gigha, Tayinloan puikiai dedamas tyrinėti kyšulio pusiasalis ir Škotijos salose. Turint tai sakė, ten taip pat yra daug patirti pati Tayinloan; įskaitant nepaliestų paplūdimių, didžioji natūralių miškų ir įvairių laukinių gyvūnų.

Užsisakykite keltu į Tayinloan iš Gigha paprastai ir saugiai AFerry.