Keltai į Tasmanija

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltų Tasmanija iš žemyninės Australijos. Tiesiog spustelėkite švykstamasis Maršruto laukelį pamatyti maršrutus šiuo metu. Naudojant AFerry visada bus daug jūsų Tasmanija keltu. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Tasmanija keltu

  Rezervuoti Tasmanija keltu negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią puslapio viršuje. Arba, jei matote kainą, kaip nurodyta toliau, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti ,.


  Daugiau apie Tasmanija

  Tasmanija gali būti Australijos valstybė, tačiau ji turi kultūras ir tradicijas savo. Retai apgyvendintos salos, gausite rami, izoliuotas jaustis savo viešnagės metu leidžia jums ištirti nesugadinta reljefas ir rasti paslėptus lobius.

  gruodžio iki kovo yra geriausias laikas eiti į Tasmanija, kaip vasaros sezoną pilna veiklos, pavyzdžiui, vandens sporto, kalnų dviračiais, žygiai ar net tiesiog atsipalaiduoti saulėje.

  Tasmanija kelionių gidas

  Tasmanija yra retai apgyvendintos grupė salų nepaliestos kraštovaizdžių ir paslėptus lobius, tiesiog laukia, kol bus atrasti.

  meiliai vadinamas "Tassie", Tasmanija yra labai plati, negyvenamos plokštes dykumą, gražūs paplūdimiai ir klestinčią menų sceną. Visoje teritorijoje fiziniai turtai gyventi iki jų atsiskaitymo su dviračiu, bushwalking, baidarės ir plaustais tik keletas įdomių veiklą galite padaryti savo viešnagės metu.


  Kelionės po Tasmanijos

  "Savęs diskas yra praktiškiausias būdas gauti geriausią iš Tasmanija. Įsiminti vairuoti kairėje, ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą visais laikais. Kaimo vietovėse, degalai gali būti neprieinami praeitis 18:00 taigi tai yra kažkas, kurį reikia turėti omenyje, kai planuojant savo dieną.

  Viešieji autobusų paslaugos yra prieinamos didesniuose miestuose Hobartas ir Launceton, veikianti tarp 6 val, o vidurnaktis , Autobusai su trumpesniais paslaugų valandų dirbti mažesniuose miestuose, įskaitant Devonport kur keltu iš Australijos dokus.


  Ką pamatyti Tasmanija

  Jei esate iš už nuotykį, Tasmanija nebus nuvilti jus. Ant žemės, jūs galite pereiti bushwalking, dviračiu ar pėsčiomis ir tyrinėti vietinės gyvūnijos stebuklus. Ant vandens, išbandyti savo įgūdžius baidarės, patirti plukdymas jaudulį ar net turėti ne banglenčių eiti. Jei aukščiai yra jūsų dalykas, yra daug galimybių alpinizmas ir net pakabinti sklandymo!

  Tasmanija puikiai tinka augantiems augalams dėl to, kad daug dirvožemio, grynas oras ir švarus vanduo yra. Tai daro Tasmanija viršų paskirties Gurmanams, nes visi patiekalai yra vietinės gamybos. Pabandykite kai vietos maisto ūkininkams rinkose, baruose ir restoranuose.

  Ne kelionė į Tasmanija yra visiškai be įlaipinami kai suvenyrus ir dovanas savo draugams ir šeimos nariams grįžti namo. Saloje yra sandėris medžiotojų dangus su daugeliu antikinių parduotuvių ir rinkas. Hobartas yra geriausia vieta eiti, nes rinka yra nustatytas ant gražaus kranto ir siūlo viską nuo aprangos iki skaniu vietos skanėstų.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Tasmanija su mūsų lengva naudotis internetu forma.