degutas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

įsikūręs

Tars keltų uostas įsikūręs vakarinėje pakrantėje Lolland, idealiai tinka žmonėms, norintiems aplankyti netoliese salą Langeland. Langelandstrafikken sujungti du scenically gražių salų; Langeland ir Lolland. Keltai iš dervų plaukti į pietus iki Spodsbjerg apie Langeland saloje su operatoriumi LangelandsFærgen. Su lengva naudotis internetu formą iš AFerry, jūs galite lengvai rasti tinkamą keltu jums.

Žemiau rasite degutas keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

  • degutas keltai
  • degutas keltai
  • degutas keltai

Keltai į ir iš dervų

LangelandsFærgen metu eksploatuoja du laivai tarp Spodsbjerg ir dervos, uostuose M/V Frigė Sydfyen , kuris buvo pastatytas tuo Svendborg Skibsværft laivo kiemo 1984, ir M/V "Odin Sydfyen , kuris buvo pastatytas tuo pačiu laivu kieme dvejus metus.

LangelandsFærgen pasiūlyti puikias kainas ir akcijas apie degutą keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Apie degutą

dėl Lolland sala yra į Falsterio vakarus, susiduria su Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje. Neskaičiuojant Grenlandija, Lolland yra trečias pagal dydį Danijos sala po Zelandijoje ir Funen. Iš Lolland, Falsterio ir MON salos, kartu su netoliese mažesnių salų, yra žinomas danus kaip "Pietų jūros salos".

Kelionė į degutą

Tars įsikūręs vakarinė pakrantė Lolland, siūlanti gerus magistralinių jungčių su likusia salos dalimi.

degutas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

LangelandsFærgen

Spodsbjergvej 20, Harpelunde, 4912, Denmark