Tarifa keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

tarifa Maršrutai

Užsisakykite keltu į Tarifa su AFerry. Keltai į Tarifa, Ispanija, yra prieinami iš Maroko. Jūs galite imtis keltu į Tarifa iš Tanger Ville ir Tanger.

Tarifa Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tarifa valdo FRS ir Inter Pristatymas. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Tarifa, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Tarifa, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Algeciras, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Tarifa keltai su FRS ir Inter Pristatymas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas , ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tarifa bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Tarifa keltai
  • Tarifa keltai
  • Tarifa keltai

Apie Tarifa

Tarifa Europos ir Ispanijos piečiausias uosto. Tarifa Keltų uostas įsikūręs prie šio žavinga miesto centre ir siūlo keltų paslaugas į Maroką.

Nors tarifa pabėgo masinis turizmas, ji vis dar populiarios, ypač su burlentininkams, kurie atvyksta į Tarifa patirti stiprūs vyraujančių vėjų nuo Atlanto vandenyno. Yra daug padaryti Tarifa, įskaitant kalnų dviračiais, Banglentės, žvejyba, vaikščiojimas ir nardymo. Tarifa taip pat turi daug ką pasiūlyti, po Saulei, su daug barų, restoranų ir energingas naktinis gyvenimas.

Tarifa pasigirti 10km iš balto smėlio paplūdimiai ir nepaliestų kaimo ir yra ideali vieta tiems, kurie nori pabėgti nuo visų ir atsipalaiduoti. Tarifa senamiestis yra vienas iš Tarifa pagrindinių vietų; siauras akmenimis gatvelės ir miesto sienos suteikia gražų aplinka, kurioje pasivaikščioti. Kitos lankytinos vietos verta pamatyti Tarifa yra arabų pilį Guzman Bueno, pažintys nuo 960 A.D .; didinga bažnyčia San Mateo ir La Alameda sodai.

Keltai į ir iš Tarifa

VRS keltai , sąskaitą save kaip "greičiausias Nuoroda į Afriką" ir jie siūlo greičiausią kirtimas dėl Gibraltaro sąsiauryje, nuo nuo maršruto tarifa į Tanger-Ville. Jų keltai yra modernus ir gerai įrengtas ir laive esate tikri, mėgautis patogią ir atpalaiduojančią kelionę.

"Inter Pristatymas , veikia du fastcraft laivus į ir iš Tarifa - tai veikia ištisus metus su išvykimai kas dvi valandas.

Tarifa uosto įrenginiai

Tarifa Keltų uostas siūlo paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams spektrą.

Kelionė į Tarifa

Tarifa Keltų uostas įsikūręs miesto pietuose, netoli Avenida de la Constitución ir Calle del Alcalde Juan Núñez.

Užsisakykite keltu iš Ispanijos pietus uosto paprastai ir saugiai AFerry.

tarifa Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

FRS

29 Calle de Guzman, 11380 Tarifa, Spain