Tao Mae keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

tao Mae Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš Tao Mae su AFerry. Keltų maršrutų valdo Samui Ferry. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą užsisakyti Tao Mae keltu su AFerry.

Tao sala, pažodžiui vėžlys sala, įsikūrusi Tailando įlankos pietuose Kinijos jūra, į iš Phangan salos šiaurėje. Tai viena iš populiariausių vietų pasaulyje, skirtų nardymas praktikos ir tai nėra trumpas prekybos centrų ar specializuotų centrų mokymo bei nardymas praktikoje. Saloje taip pat yra pagrindinė svetainė žaliųjų vėžlių ir hawksbills reprodukcijai. Lietaus sezonas vyksta nuo gegužės iki lapkričio.

  • Tao Mae keltai
  • Tao Mae keltai
  • Tao Mae keltai

Tao Mae "terminalas

operatorius Samui Keltų teikia keltų paslaugas iš Tao Mae Head prieplauka prie Samui ir Phangan salos. The Pier yra įsikūręs pietvakarių salos.

Kaip ten

populiariausių būdų transporto salos yra motociklai, dviračiai ir taksi.


Taigi, užsisakyti keltu į ir iš Tao Mae paprastai ir saugiai AFerry!

Apie Koh Tao

"Koh Tao (" vėžlys salos ") yra in Tailandas sala, dalis Chumphon salyno vakariniame krante Tailando įlankos. Salos ekonomika orientuota į turizmą, ypač nardymas. Kaip jūs atvykstate adresu Mae Haad prieplauka keltas, pamatysite gražus turkio vandens susitikti palmę pamušalu paplūdimys, apsuptas miškingų kalvų. Yra daug parduotuvių ir prekystalių, kur galima nusipirkti maisto ir viską, ko reikia paplūdimyje, įskaitant nardymo įranga. Kelionė aplink Koh Tao pėsčiomis nuo Mae Haad įlanka yra saugu ir lengva, nors priežiūros reikia imtis pagrindinius kelius.

tao Mae Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 2, Mae Haad, Ko Tao, 84280 , Thailand