Tanger Med keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tanger Med Maršrutai

 • Algeciras į Tanger Med / Tanger Med į Algeciras
  3 perėjimai kasdien
  2 valandos 30 minutes
 • Algeciras į Tanger Med / Tanger Med į Algeciras
  0 perėjimai kasdien
  1 valandos 30 minutes
 • Algeciras į Tanger Med / Tanger Med į Algeciras
  7 perėjimai kasdien
  1 valandos 30 minutes
 • Barcelona į Tanger Med / Tanger Med į Barcelona
  2 perėjimų per savaitę
  28 valandos 15 minutes
 • Barcelona į Tanger Med / Tanger Med į Barcelona
  1 perėjimų per savaitę
  28 valandos
 • Genoa į Tanger Med / Tanger Med į Genoa
  1 perėjimų per savaitę
  26 valandos 15 minutes
 • Motril į Tanger Med / Tanger Med į Motril
  7 perėjimų per savaitę
  8 valandos
 • 1 perėjimų per savaitę
  24 valandos 30 minutes
 • 1 perėjimų per savaitę
  39 valandos 45 minutes

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tanger Med su AFerry. Keltai į Tanger Med, Maroke, yra iš Prancūzijos, Italijos ir Ispanijos. Jūs galite imtis keltu į Tanger Med iš Algeciras, Barselona, Genuja, Malaga, Savona ir Sete.

Tanger Med Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tanger Med valdo ŪML, Balearia, FRS, Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines, Inter Pristatymas ir neįpareigojo. Kadangi 7 keltų bendrovės veikia ir iš Tanger Med, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Tanger Med, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Al Hoceima, Seutos ir Melilijos, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su pinigų plovimu ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Tanger Med yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tanger Med bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Sète - Tanger Med
(Grandi Navi Veloci)
192 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 13 d., antradienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
 • Tanger Med keltai
 • Tanger Med keltai
 • Tanger Med keltai

Apie Tanger Med

"Tanger Med yra apie 40 km nuo Tangier miesto ir yra didžiausia Afrikos uosto vaizdu į Viduržemio jūrą. Jis buvo atidarytas 2007 metais ir yra įsikūręs ant Gibraltaro sąsiaurį. jis taip pat yra netoli Ispanijos mieste Ceuta kuri yra tik 20k, toli. Jo strateginė vieta tuo Maroko coaste nearets į Iberijos Penisula taško todėl pagrindinis vieta keltų maršrutų. Iš Tanger Med Ferry Port vieta buvo pasirinkta taip, kad atstumas tarp Europos ir Afrikos yra trumpiausias, tik 14 km. Šis didžiulis giliavandenio uosto yra puikus visos jungtys, atvykstančių ir išvykstančių iš Tangier. Dauguma kirtimo atliktų Tangeris Uostas dabar perkeltas į Tangier-MED.

Keltai į ir iš Tanger Med

"Šiandien dauguma keltų kompanijos plaukti į Tangier Med uosto. Tačiau kai kurios įmonės vis dar eiti į Tangier City uostą.

Tanger Med uosto įrenginiai

Rankinio keleiviai prieiti prie Tanger Med uosto per vartų 2. Tai nuves jus į keltą terminalas, kur yra įsikūrusios bilietų langai. Pervežimo tada perveda pėsčiųjų keleivius į iš anksto įlaipinimo zonoje. Keleiviai automobiliu pasiekti uosto pro vartus 3.

Kelionė į Tanger Med Ferry Port

Iki autobusų ir traukinių: " Yra autobusas iš Tangier City uosto į Tangier Med uosto kas valandą nuo 06:00 iki 22: 00, tai autobusas yra nemokama keleiviams, turintiems bilietus. Taksi yra taip pat prieinama. Nuolatinis geležinkelio ryšiais Tangeris Ville stoties ir Ksar Sghir stoties. Pervežimo tada perveda Ksar Sghir į Tangeris Med uosto. Perkėlimo trukmė yra 10 minučių

Automobiliu:.. Tanger Med jūrų perkėla yra tiesiogiai prijungtas prie greitkelių tinklo su tiesiogine prieiga prie A4

Tanger Med Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas