Tanger Ville keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tanger Ville Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tanger Ville su AFerry. Keltai į Tanger Ville, Maroke, yra iš Ispanijos. Jūs galite imtis keltu į Tanger Ville iš Tarifa.

Tanger Ville Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tanger Ville valdo FRS ir Inter Pristatymas. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Tanger Ville, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Tanger Ville, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Seutos ir Tanger Med, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Tanger Ville keltai su VRS ir "Inter Pristatymas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tanger Ville bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Tanger Ville keltai
  • Tanger Ville keltai
  • Tanger Ville keltai

Apie Tanger Ville

Tangeris yra pagrindinis miestas šiaurės vakarų Maroke. Iš Tangier Ville uostas įsikūręs Tangier miesto prie įėjimo į Gibraltaro sąsiaurį. Jo savitas baltas nuplauti šlaitas Medina (miesto skyrių Paprastai sienelėmis su siauru labirintą kaip gatvių) turi daug lauko kavinių, kurios turi patogią požiūrį į Viduržemio jūrą. Istoriškai jis pritraukė menininkai, roko žvaigždės ir rašytojai, vos 20 mylių nuo Ispanijos tai yra labai prieinamos keliautojams į ir iš Europos. Įtakos ispanų, portugalų ir prancūzų kultūrų. Šis "White City" turi tiek istorija, kultūra ir Pasakų paplūdimiai, kad tiktų visiems.

Uostas dėmesys skiriamas keleivių srauto nuo 2008 su iš Tanger Med uosto starto. Tangeris yra pagrindinis miestas šiaurės vakarų Maroko ir buvo strateginis vartai tarp Afrikos ir Europos šimtmečius. Iš Tanger Ville uostas įsikūręs prie Gibraltaro sąsiaurio įrašo labiausiai vakarinėje miesto dalyje. Nuo 2008 m dauguma tuo ir Tangier uoste eismas buvo palaipsniui perkelti į naujesnę uosto Tanger Med, išlaisvinant Tanger Ville visų krovinių srautą ir leisti, kad jis sutelkti vien tik keleiviniams laivams ir pramoginiams laivams.

Tanger Ville uosto įrenginių

uosto infrastruktūra yra pagrindinė, bet mieste rasite restoranų ir parduotuvių, ir tt Nuo Tangier uosto, galite eiti į miesto centrą pėsčiomis arba taksi. Uosto siūlo automobilių stovėjimo aikštelė, kur jūs galite palikti savo automobilį, o taip pat į miestą yra ilgalaikės automobilių stovėjimo aikštelės.

išlaipinimas prie keltų uosto Tangier gali būti šiek tiek lėtai, nes eiles sukelia pasų kontrolės ir muitinės. Įsitikinkite, kad jūsų pasas buvo antspaudu (ir įlaipinimo kortelė buvo surinkta) laive keltu. Po muitinės procedūrų, atvyksite į terminalą, kur yra Banque Populaire kuri parduoda dirhams ir priima valiutas iš daugelio šalių filialas.

Kaip ten

Yra Autobusai iš daugelio miestų, atvyksta į Gare ROUTIERE (autobusų stotis), yra autobusai iš Rabat, Kasablanka, Fesas, Marakešas ir daugiau; kai kurie iš tų eiti į uosto įėjimo, einančios per Gare ROUTIERE.

Automobiliu nuo Tangier yra apie 240 km per n-6. Nuo Kasablanka, atstumas yra 330 km, atsižvelgiant keliai A5, A6 ir A1.

Tanger Ville Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas