Tanger Med keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tanžeras Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Tanger su AFerry. Keltai į Tanger, Marokas, yra iš Ispanijos. Jūs galite imtis keltu į Tanger iš Tarifa.

Tanger Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Tanger valdo FRS ir Inter Pristatymas. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Tanger, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Tanger, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Seutos ir Tanger Med, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Tanger keltai su VRS ir "Inter Pristatymas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Tanger bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Tanger Med keltai
  • Tanger Med keltai
  • Tanger Med keltai

Apie Tanger Med

Tanger Med uosto yra vietoje, kurioje atstumas tarp Europos ir Afrikos yra jo trumpiausias, tiesiog 14km. Tai milžiniškas uosto kompleksas idealiai tinka visų keltų maršrutų modernių uosto krovos įrenginių ir infrastruktūros, ir iš Tanger ir todėl daugelis keltų bendrovių, kurie šiuo metu vykdančios skrydžius iš senosios Tanger uosto bus perkelti į Tanger Med uosto būsto 9 krantinių, kartu su milžiniška automobilių stovėjimo aikštelėse. Įsikūręs posėdyje taško Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno, tai uostas siekia tapti populiariausia uostas Viduržemio jūros regione.

Keltai į ir iš Tanger Med

Balearia yra moderni, įspūdingą parką keltais ir siūlo puikų aptarnavimą. Dauguma jų laivų pasiūlyti kabinos ir sėdimųjų variantų, baras/kavine, restoranas, TV ir parduotuvių asortimentą.

Laive Grandi Navi Veloci , jūs rasite a la carte ir savitarnos restoranai, užkandžių baras parduotuves ir vaikų žaidimų aikštelės. Kai keltai taip pat yra kino, diskoteka, baseinas ir net sporto salę, jei norite tonizuoti prieš pataikyti į paplūdimį į savo paskirties vietą.

FRS keltai , save apibūdina kaip "greičiausias Nuoroda į Afriką" ir turi greičiausią kirtimas iš Tarifa į Tanger (Tangier). FRS laivynas yra labai modernus. Jų didžiausias laivas, Tanger "Jet II , ir gali tilpti 900 keleiviai ir 238 automobilius.

"Inter Pristatymas , veikia ištisus metus su dviem fastcraft laivų ir vienu įprastiniu keltu. Du fastcraft laivai plaukti į Tarifa su išvykimai kas dvi valandas, o įprastiniai keltų burės Alchesirasas 3 kartus per dieną.

Tanger Med įrenginiai

Jau puikus uostas plaukti į esami Tanger Med įrenginiai bus papildyta per keletą metų laiku naujojo uosto komplekso, kuris bus pasiūlyti kiekvieną prabanga plėtros ,

Kelionė į Tanger Med uosto

uosto yra aiškiai pažymėtos nuo greitkelio, kai išeina iš Tanger mieste.

Tanžeras Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas