Talinas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Talinas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Taliną su AFerry. Keltai į Taliną, Estijoje, yra iš Åland, Suomija ir Švedija. Jūs galite imtis keltu į Taliną iš Helsinkio, Mariehamn ir Stokholme.

Talinas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Talino valdo Eckerö Line, Tallink Silja "ir" Viking Line. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Talino, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Taliną, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Paldiski, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Talinas keltai su Eckerö Line, Tallink Silja "ir" Viking Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Taliną bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Helsinki - Tallinn
(Eckerö Line)
57 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 25 d., antradienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 3 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
  • Talinas keltai
  • Talinas keltai
  • Talinas keltai

Apie Taline

Talinas keltų uosto įsikūręs Suomijos įlankoje, šiaurinėje pakrantėje Estijoje. Talinas yra sostinė Estijoje. Keltas Talino uostas yra didžiausias ir sparčiai besivystanti krovinių ir keleivių uosto ne tik Estijoje, bet ir aplinkinių Baltijos regione. Nors Estijos civilizacija yra labai senas, regionas retai kada egzistavo kaip nepriklausoma valstybė. Per Talino audringas praeities, miestas pasikeitė rankas daug kartų -. Iš originalių estai, į danų, Hanzos, kryžiuočiais, švedais, rusais, ir vokiečiais

paveldėjimo užkariautojai paliko savo žymes ant Talino miesto; Jie statė tvirtoves ir katedrų tarnauti jų interesams Estijoje. Šiandien lankytojai gali vaikščioti per Taliną, ir atsekti visą Baltijos jūros regiono istoriją.

tokiose srityse kaip Toompea, Žemutinėje miesto, Kadriorg ir Pirita yra senesnės sričių verta tyrinėti jų architektūros gausa. Tai Talino dalis pripažinta UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Galite įsigyti "Talino kortelę" iš vietos turizmo biuro kuri suteikia jo turėtojui teisę naudotis Nemokami vietos viešojo transporto ir įtraukimo į daugumos vietų.

Keltai į ir iš Talino

vėliau Atvykimas laiko Viking Line ir "Tallink" keltais yra 60 minučių iki išvykimo.

"Tallink" teikia platų modernias Laivo įrangos, įskaitant restoranų, barų, diskoteka, verslo holai, bevielio interneto ryšio, televizoriai, parduotuvių ir vaikų žaidimų aikštelės.

Viking Line Keltų siūlo platų pramogos ir kitų įrenginių, įskaitant kokybės restoranų, barų, holai, atsipalaiduoti pirčių ir baseinų ir kitų SPA ir pramogų laive jų Modernus ir jaukus laivų skaičių.

Eckerö linija , veikia viena iš didžiausių laivų Baltijos jūroje, M/S "Nordlandia ,. Laivas gali gabenti daugiau nei 2000 keleivių ir turi įvairių laive maisto variantų garsaus denio 6.

ST. Petras linija " yra patogios laivus, kad pasigirti platų laive paslaugų, įskaitant kazino, priėmimo srityse, asortimentą laive restoranų ir barų. Yra dažnai specialūs renginiai, laivuose teikti pridėtinės įspūdžių į sieną. Nameliai būna įvairių stilių ir dydžių.

Talinas uosto įrenginiai

Talinas keltų uostas yra tik trumpas atstumas nuo senojo viduramžių miesto ir turi 4 šiuolaikiniais keltų terminalus. Talinas keltų uosto paslaugos apima informacijos centrai, "Bureau de kaita, kasos aparatai, vaistinės, bagažo kambariai, barų ir parduotuvių ir tt.

" Viking Line "veikia nuo terminalo A keltų uosto.

Kelionė į Taliną

Talinas keltų uostas yra tik 0.8 Km nuo miesto centro, keltų terminalas yra aiškiai žymens parašė iš visomis kryptimis. Atkreipkite dėmesį, visi vairuotojai privalo naudoti žibintai visais laikais Estijoje ir skambus ragai yra neteisėta, išskyrus kraštutiniu pavojingomis sąlygomis.

Traukiniai prisijungti iš Maskvos ir Sankt Peterburgo į Talino kasdien. Nuo traukinių stoties, vamzdis numeris 1 ir 2 prijungti prie keltų uosto, arba ji yra tik 10 minučių pėsčiomis.

Įvairūs tarptautiniai autobusai prisijungti Talinas į Vokietiją, Rusiją, Latviją, Lietuvą, Lenkiją ir Šveicarijos , Buities paslaugos taip pat yra. Tarptautinėms ir vidaus autobusai atvyksta į Talino centrinės autobusų stoties; iš kur tramvajų skaičius 2 arba 4 ar vietos autobusai 17A, 23 ir 23A prisijungti prie Talino keltų uosto.

Talinas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Eckerö Line

Passenger Harbour, A - Terminal, Harbour 25 - 2, Tallinn, Estonia

St Peter Line

Passenger Terminal A, Sadama 25/2 15051, Tallinn, Estonia

Tallink Silja

Tallinn D - Terminal, Lootsi 13, Tallinn, 10151, Estonia

Viking Line

Viking Line terminal A - B, AS Tallinna Sadam, Sadama 25, 15051, Estonia