AFerry.lt vadovas imtis jūsų augintinė užsienyje iš UK

Žemėlapis
Ar kada nors galvojote apie vartojate savo augintinio užsienyje su jumis? Su nauja vonia Kelionės schemą tai dabar lengviau nei kada nors buvo. Skaitykite mūsų vadovas imasi savo augintinio į užsienį kelto. Nuo gyvūnais pasus, į tai, kaip užsisakyti augintinio laive, tai visi čia.


43% mūsų JK nuosavybės teise priklauso vieno ar kito pobūdžio augintiniui. Daugeliui iš mūsų, tarp jų ir aš, naminių dažnai tampa šeimos. Froidas, psichoterapijos tėvas, puikiai gedėjo septynis mėnesius po to, kai vienas iš pirmųjų jo šunų mirties. Taigi, kas gali būti geriau, nei pasidalinti savo atostogas su mūsų gyvūnų kompanionų? Man, šeimos šventė būtų ne tas pats, be mūsų airių terjeras, Toby. Iš tiesų, kartais atrodo, turime daugiau nuotraukų iš Toby nei žinomų svetainių, mes reiškė būti apsilankymą. Ir, žinoma, mes neturime nerimauti apie tai, kaip jis gali būti traktuojamas, jei mes jį paliko vienas veislyno, o mes buvome ne mėgautis save.

Vienas dalykas, reikia pažymėti, kad, nepaisant to, kad savo pasus, dauguma augintiniai dar neleidžiama keliauti savarankiškai

Atsižvelgiant savo šunį į užsienį gali būti lengviau nei manote
a>

Šalys, galite pereiti prie su savo augintiniu kaip augintiniai schemą

nėra jokių reikalavimų, jeigu vartojate savo šunį ar katę į Normandijos salas ar Isle of Man iš žemyninės Britanijoje tol, kol jums nereikia eiti už tuos, šalys apie savo kelionę.

Kitos šalys yra išvardytos žemiau:

šalys Europos Sąjungoje:
Austrijoje, Azorų, Balearų salų, Belgijoje , Bulgarija, Kanarų salos, Seuta, Kipras, Čekijos Respublika, Danija, Estija, Farerų salos, Suomija, Prancūzija, Prancūzijos Gviana, Vokietija, Graikija, Gibraltaras, Grenlandija, Gvadelupė, Vengrija, Airija, Italija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Madeiros, Malta, Martinika, Melilija, Nyderlandai, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija.

"šalyse, nepriklausančiose Europos Sąjungoje: pervežimas, Andora, Antigua ir Barbuda, Argentina, Aruba, Dangun Žengimo sala, Australija, Bahreinas, Barbadosas, Baltarusija, Bermudų salos, Bosnija ir Hercegovina, Didžiosios Britanijos Mergelių salos, Kanada, Kaimanų salos, Čilė, Kroatija, Folklendo salos, Fidžis, Prancūzų Polinezija, Guamas, Havajai, Honkongas, Islandija, Jamaika, Japonija, Lichtenšteinas, Malaizija, Mauricijus, Majotas, Meksika Monakas, Montseratas, Nyderlandai, Antilai, Singapūras St, Lusija, Naujoji Kaledonija, Naujoji Zelandija, Norvegija, Rusija, Šventosios Elenos sala, Sent Kitsas ir Nevis, Sent Vinsentas ir Grenadinai, San Marinas, Šveicarija, Taivanas, Trinidadas ir Tobagas, Jungtiniai Arabų Emyratai, JAV , Vanuatu Vatikanas, Volis & Futūna.


a>

Kas gauti iš vet

Kaip matote, daugelis šalių yra dalis schemos ir yra didelė tikimybė, kad jūs galite pasiimti savo augintinio su jumis. Kitas žingsnis yra mokėjimo vizito į savo veterinarą gauti visas vakcinas ir bandymus. Nesijaudinkite, nors, jie bus gerai žino, ko jums reikia. Po to jums reikia gauti savo augintinio pasas išspręstos.


a>

gauti pasą jūsų augintiniui

Kai mano vaikai buvo jaunas, aš tikiu, kad naminių gyvūnėlių paso mintis būtų buvę juos svaiginantis iš džiaugsmo. Tačiau, naminių gyvūnėlių pasai yra gyvybiškai svarbi dalis, atsižvelgiant jūsų augintinė užsienyje. Tai jūsų atsakomybė įsitikinkite, kad turite viską, ko iki šiol.

Norėdami pereiti arba iš Jungtinės Karalystės jums reikia ES naminių gyvūnų pasu. Pasas rodo, kad jūsų augintinė buvo microchipped, turėjo pasiutligės vakcina ir pakankamai kraujo tyrimas rodo vakciną dirbo.

Visi turi atostogas dabar ir vėl!

Jungtinėje Karalystėje, jums reikės rasti vyriausybės įgaliotos veterinarą žinomas kaip vietinis veterinarijos inspektorius (LVI). Yra didelė tikimybė, kad jūsų vietinis veterinaras turi gyventojas LVI bet jei ne, jie turėtų galėti jums pasakyti, kur yra artimiausias vienas yra. Taip pat galite kreiptis į vietinį Animal Health Office rasti artimiausią LVI jums. DEFRA neima veterinarus dėl pasų, todėl, jei esate imamas mokestis už tai, jis neturėtų būti pernelyg kietas.

Kai jūs turite savo pasą reikės gauti jį užpildyti. IV skirsniuose paso yra tie, kad jums reikia gauti jūsų veterinaras užbaigti.

Kas jūsų veterinaras reikės užpildyti savo augintinio pasą: ,

  • augintinio vakcinacijos įrašo ir kraujo tyrimo rezultatas.
  • Įrodymai datos jūsų augintinė buvo microchipped kartu su mikroschemos numerį.

Daugiau informacijos apie viską, ko reikia, patikrinkite DEFRA, tarnyba


a>

Kas gali jums padaryti Online , rezervacijos su?

Taigi, dabar jūsų augintinė buvo pas veterinarą, ir jūs turite savo augintinio pasas kitas žingsnis yra rezervacijos keltu ir vyksta į kelionę. Naudojant AFerry užsakymo formą galite užsisakyti bilietus jūsų augintiniui "internete , su šiais keltų bendrovių:

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti žmogaus keleiviai užsakymo forma viršutiniame kairiajame kampe ir pasirinkite jūsų augintiniui parinktis kitą ekraną

Daugiau operatorius konkrečios informacijos apie vartojate augintiniai keltais galima rasti ant keltų bendrovės puslapiai virš.


a>

Patarimai atsižvelgiant šunys laive

  • Nepriklausomai aplinka jūsų augintinė yra makiažo įsitikinkite, kad tai dar ne per karšta. Pernelyg tapyba ir seilėtekis gali būti ženklai, kad Jūsų šuo yra per karšta.
  • Niekada nepalikite savo šunį vien su uždarytais langais į automobilį ir niekada, kai labai karšta. Atminkite, kad jūsų automobilį gali tapti tarsi karšto oro krosnies.
  • ilgose kelionėse jūsų šuo reikės praplauti vandeniu ir reguliariai sluoksnių.
  • Jei vyksta trumpą kelionę ji gali būti gera idėja ne maitinti jūsų šuo per arti išvykimo.
  • Kai kurios kompanijos reikalauja, kad jūs turite snukis bet net jei jie neturi, jei turite didelį veislės šuo gali būti gera idėja turėti vieną su jumis vistiek - ypač jei jūs liestis su Kiti žmonės. Įsiminti galite susidurti labai mažų vaikų ir kai kuriose kultūrose yra ne per mėgsta šunų.
  • Neleisk, kad jūsų šuo klijuoti savo galvą pro langą, kaip pravažiuojančių automobilių gali jį sužeisti, jo akys ar ausys gali būti pažeisti dalelių ore arba jis gali bandyti iššokti.
  • Tik nuraminti savo šunį, jei visiškai būtina ir kaip paskutinė išeitis. naudoti tik raminamuosius, kad buvo nustatytas specialiai jūsų šuo jūsų vet.

Nepaisant to, savo pasus, dauguma augintiniai dar neleidžiama keliauti savarankiškai!a>

AFerry partneriai su Karališkasis bendrovė gyvūnų apsaugos!

Aferry sujungė jėgas partnerystė su bendrovė gyvūnų apsaugos, aukštai vertinamas ir seniausia gyvūnų labdaros Jungtinėje Karalystėje, kuris buvo pirmasis įvesti įstatymą, siekiant apsaugoti gyvulius. Jie stumti pagerinti gyvūnų gerovę. Jie patarti naminių gyvūnėlių savininkams ir yra daugiau nei malonu pasiūlyti gaires dėl naminių kelionių sistemas, siekiant užtikrinti paprastą ir saugų Jūsų augintiniai keltais. Maloniai prašome paaukoti remti bendrovė gyvūnų apsaugos naudodami šią nuorodą:

Spauskite čia norėdami padaryti donoryste į Karališkasis bendrovė gyvūnų apsaugos

a>

Karališkasis bendrovė gyvūnų apsaugos " yra seniausia gyvūnų labdaros Jungtinėje Karalystėje ir buvo pirmasis įvesti įstatymas siekiant apsaugoti gyvūnus. Jie dirba sunkiai, siekiant užtikrinti, kad visi gyvūnai gali gyventi gyvenimą be skausmo ir kančių. Jie kalbėti tiems, kurie negali padaryti patys už save. Jie stumti pagerinti gyvūnų gerovę. Jie atsistoti tiems, kurie sąmoningai pakenkti gyvūnams siųsti aiškią žinią - mes netoleruojame gyvūnų piktnaudžiavimo. Jų aukštos kvalifikacijos pareigūnai spręsti nepriežiūros ir žiaurumą kiekviename lygmenyje ir yra sunkiai dirba antspauduoti jį. Jie patarti naminių gyvūnėlių savininkams ir yra daugiau nei malonu pasiūlyti paslaugą, tokių kaip šis keltų rezervavimo programą į savo rėmėjų.


Taigi, dabar jūs žinote Tajniki atsižvelgiant jūsų augintinė užsienyje ir lentos . Dabar nereikia palikti savo šunį ar katę namuose - nekilnojamojo šeimos šventės yra šeimos augintiniui!