Taipėjus keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš Pingtan į Taipėjus su AFerry. Į Pingtan keltų maršrutai valdo Fujian Kryžiaus sąsiaurio Ferry. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą kairėje užsisakyti Taipei keltu su AFerry.

  • Taipėjus keltai
  • Taipėjus keltai
  • Taipėjus keltai

Keltai į ir iš Taipėjus

"Fujian Kryžiaus sąsiauris Keltų laive patogumai oro linijų stiliumi, maisto kortas, žaidimų aikštelė vaikams, holai ir parduotuvių.

Apie Taipėjus

Taipėjus turi karštas ir drėgnas oras ir jos gyventojų yra maždaug 2,6 mln žmonių. Tai modernus ir gražus miestas pilnas kontrastų, kad kviečia Jus susipažinti su muziejų, patirti geriausią kinų virtuvės ir atrasti savo nuostabios gatves kur rasite aukščiausias ir didžiausias žalia pastatas pasaulyje, Taipei 101.

Kelionė į Taipėjus

Taipei City turi veiksmingą autobusu ir tarpmiestinių autobusų išvykti ir atvykti iš Taipėjaus autobusų terminalas, esantis Chengde Road. Visi tarpmiestinio traukiniai atvyksta ir išvyksta iš Taipėjaus geležinkelio stoties į Zhongxiao West Road.


Taigi, užsisakyti keltu į Taivano paprastai ir saugiai AFerry!

Taipėjus Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas