Tagbilaran City keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tagbilaran Miestas, žinomas kaip "Miestas Draugystė", yra sostinė iš Bohol provincijoje Filipinuose. Tai populiari vieta turistams, nes jos paveldo ir senųjų akmeninių bažnyčių, gražių balto smėlio paplūdimiai ir puikus nardymo vietų.

Žemiau rasite visas Tagbilaran City keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat Mūsų geriausiomis kainomis.

Specialūs pasiūlymai

  • Tagbilaran City keltai
  • Tagbilaran City keltai
  • Tagbilaran City keltai

Keltai į ir iš Tagbilaran City

"2Go Kelionės , keltai siūlo platų paslaugų ir įrenginių. Priklausomai nuo laivo, laive rasite vakarienės zonos, parduotuvės, SPA ir salonas ir renginių salė. Nepriklausomai nuo laivo esate, jūs galite garantuoti, nuostabiais vaizdais ir sklandų kelionę.

Tagbilaran City uosto įrenginiai

uostas yra pagrindinė ir tikrai tik tarnauja leisti keleivius ir off keltas. Mes rekomenduojame gauti jokio maisto ar gėrimų, jūs galite norėti miesto centre pirmą.

Kelionė į Tagbilaran City uostą

"Norėdami patekti į Tagbilaran City uostą, turite keletą pasirinkimų transporto rūšimis. Taksi būtų lengviausias statymas, tačiau yra ribotas kiekis, taksi rasti miesto centre, kuris yra ką nors apsvarstyti, ar iš teritorijos. Kitos galimybės apima autobusu ar jeepney. Jeepney yra panašus į autobusą, tačiau tai kainuoja šiek tiek mažiau ir gali būti šiek tiek mažiau patikimi nei autobusu.

Apie Tagbilaran City

Tagbilaran City yra Visajai grupės Salos Filipinai ir yra į pietryčius nuo Manilos. Tagbilaran yra pagrindiniai vartai į Bohol, kuris yra vertinamas kaip atspirties taškas Bohol atrakcionų, tokių kaip tarsiers, balto smėlio paplūdimiai, šokolado Hills, nardymo vietų, paveldo ir senųjų akmeninių bažnyčių.

Tagbilaran City Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

2GO Travel

Pook Pantalan, Starlite Building, Pier Area, Tagbilaran City, Philippines