Syros keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Syros Maršrutai

Užsisakykite keltu į Syros su AFerry. Jūs galite naudoti Syros imtis keltai aplink Kikladų, taip pat Graikijoje, Dodekaneso salas ir Šiaurės Egėjo jūros salos. Buities paslaugos Cyclades yra iš Syros Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Serifos, Sifnos ir Tinos, o keltai atstumu nuo Kikladų plaukti į Karlovassi, Patmos ir Pirėjo.

Syros Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Syros valdo Blue Star Ferries ir Graikijos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Syros, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Syros, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Syros keltai su Blue Star Ferries ir Graikijos Seaways yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Syros bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Syros keltai
  • Syros keltai
  • Syros keltai

Apie Syros

Syros yra viena iš graikų Kikladų salų Egėjo jūroje. Syros turi daug ką pasiūlyti lankytojas, nuo smėlio paplūdimiai apsvaiginimo architektūra. Syros yra vienas iš mažiau žinomų Kikladų salų ir siūlo lankytojams tipiškų Kikladų kultūra ir tradicijos patirtį. Didžiausias miestas Syros yra Ermoupolis, kad salos rytuose. Ermoupolis yra populiarus miestas, su uosto, kuris yra išklotas mažų kavinių, barų ir restoranų tamsesniame palmėmis. Ermoupolis gyvena Miaouli aikštėje, kuri yra viena iš gražiausių aikščių Graikijoje. Ermoupolis taip pat turi daug didingų bažnyčių, įskaitant Agios Nikolaos ir metamorfozė bažnyčių. Ką daryti Ermoupolis apimti apsilankymą archeologijos muziejus.

Ano Syros miestas salos antras miestas. Ano Syros buvo pastatyta venecijiečių ties 13-ojo amžiaus pradžioje ir palaiko viduramžių atmosferą su siauromis gatvelėmis ir marmuro pakopomis.

Syros taip pat turi daug gražių paplūdimių; Iš Magas Gialos ir Galissas paplūdimiai yra ypač populiarus.

Keltai į ir iš Syros

Egėjo greičio geležinkelio linijose " siūlo kavos ir užkandžių barai, suvenyrų ir dovanų parduotuvė, oro kondicionieriai poilsio srityse, televizoriai, rūkymas sričių spektrą, Sėdimos vietos lauke sritys, bevielis interneto ryšys ir neįgaliesiems visoje.

Anek Linijos " laivynas 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

"Blue Star Ferries ir Egėjo Greičio Linijos pasiūlyti puikias kainas ir akcijas apie Syros keltais, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Kelionė į Syros

Syros keltų uostas įsikūręs Ermoupolis miestas, kuris yra pagrindinis miestas ant Syros Island.

Syros Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Aegean Speed Lines

Akti Ethnikis Antistaseos, Ermoupoli 84100, Greece

Blue Star Ferries

Limani Petrou Ralli, 84100 Syros, Greece

Blue Star Ferries

Limani Petrou Ralli, 84100 Syros, Greece

Hellenic Seaways

Limani Petrou Ralli, 84100, Syros, Greece

Sea Jets

Limani Petrou Ralli, 84100, Syros, Greece