Smyril Line keltai

Smyril linija
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Smyril linija Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   laive Smyril Line keltai

   Kiekvieną kabina yra miegamoji lova, kuri idealiai tinka atsipalaiduoti per dieną, ir ilsisi naktį. Visi nameliai turi en-suite paslaugomis, įskaitant vonios ir WC, TV, drabužinė, nedidelis stalas, kelnių presas ir asmeninio šaldytuvas. Visi pakabinamų kabinos taip pat turi panoraminiai langai.

   Keleiviai gali mėgautis Atpalaiduojantis paplaukioti baseine ar naudoti laive treniruoklių salė ir sauna. Yra geras pasirinkimas parduotuvių ir vaikams žaisti zona. Čia taip pat rasite gerai pasiruošę pakabinamieji holai kurie visi naudos iš panoraminių langų leidžia jums atsipalaiduoti ir išsileisti su puikiais vaizdais visoje Šiaurės Atlantą.


   Apie Smyril Line keltai

   Smyril linija visada stengiasi suteikti geriausią klientų patirtį laive. Jie atnaujino bevielio ryšio paslaugas laive V/M NORRONA , įtraukti GPRS, CrewSIM ir WLAN. Šis modernus bevielio ryšio technologija suteikia verslo keliautojams galimybę pasivyti savo verslą, net kai laive.