Symi keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Symi Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Symi su AFerry. Jūs galite naudoti Symi imtis keltai aplink Dodekaneso salas, taip pat į Turkiją. Buities paslaugos Dodekaneso salas galima gauti iš Symi Koso, Leros, Nisyros, Patmos ir Rodas, o keltai atokiau nuo Dodekaneso salas plaukti į Pirėjo.

Symi Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Symi valdo Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Symi, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Symi, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Symi keltai su Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Symi bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Symi keltai
  • Symi keltai
  • Symi keltai

Apie Symi

Symi gyvena garsaus vienuolyno Arkangelo Mykolo, 18 a vienuolyno, kuris sėdi ant Panormitis viršūnę.

Symi pat pavaduojančius Symi festivalis nuo liepos iki rugsėjo kiekvienais metais. Symi festivalis pritraukia pirmaujančių graikų muzikos atlikėjų, šokio ir teatro yra populiarus tarp vietinių gyventojų ir turistų.

Keltai į ir iš Symi

Dodekanisos Seaways " teikia oro linijų stiliumi savo fastcraft katamaranų laivams. Kiekvienas laivas turi maisto kioskas parduoda užkandžiai ir gėrimai.

Dodekaneso Skraidymas Delfinai , laivai suteikia patogų sėdėjimo ir panoraminiai langai, leidžia jums mėgautis nuostabiu vaizdu Turkijos pakrantės ir jūros.

Symi uosto įrenginių

Symi keltų uostas turi ribotą paslaugų spektrą. Tačiau, jo artumą prie Symi miesto centre leidžia keleiviams lengvą susisiekimą su miesto patogumais.

Kelionė į Symi

Symi keltų uosto įsikūręs salos pagrindiniame mieste, kuris akcijos salos pavadinimas.

Symi Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas